MusicData s.r.o.

Zdůvodu zkvalitňování našich služeb, probíhá na stránkách úprava.

V případě dotazů nás kontaktujte:

e-mail: info@musicdata.cz
tel.: +420 566 521 371

       
NEWSLETTER  

Chcete být neustále v obraze?

Špatný formát e-mailové adresy.


 
KONTAKTUJTE NÁS  

pole označené (*) jsou povinná

 

NetCIRA

NetCIRA

NETCIRA - řada kvalitních produktů pro ETHERSOUND

 

Produkty Web výrobceCeník
NetCIRA neboli Network Commercial, Industrial & Residential Audio - to je nové síťové řešení pro profesionální distribuce audio signálu na bázi protokolu EtherSound?, které na trh dodává japonská firma Fostex Corporation, známá především z oblasti profesionálních HD a DVD-RAM záznamových zařízení. Pod touto obchodní značkou firma Fostex nabízí velmi praktické řešení se širokou škálou uplatnění v oblasti profesionálního audia.

Toto řešení má velmi snadnou instalaci a jednoduché a intuitivní ovládání při jeho obsluze. Můžeme směle říci, že NetCIRA má ambice stát se novým standardem v oblasti síťového profesionálního audia při zachování velmi přijatelného poměru cena/výkon. Toto řešení vám umožní přenášet prostřednictvím jediného CAT5 kabelu až 64 audio kanálů (24 bit/48kHz) na více než 63.000 NetCIRAzařízení (koncových bodů)!

Díky svým možnostem a parametrům (zejména nízké latenci) se jedná o ideální řešení distribuce audia pomocí Ethernet sítě jak pro live aplikace, tak pro pevné instalace a vzhledem k široké podpoře dalších partnerů (Nexo, InnovaSON, Camco a další firmy) i pro jiné specifické aplikace (např. live recording). Latence produktů NetCIRA je tak nízká (125 mikrosekund při vzorkovací frekvenci 48kHz + další 1.22 mikrosekundy na každý prvek NetCIRA použitý v síti), že jde skutečně o zpoždění na hranici slyšitelnosti. Proto u tohoto řešení můžeme prakticky hovořit o přenosu zvukového signálu v reálném čase. Je také možné velmi přesně vykalkulovat celkové zpoždění systému, což je důležité především pro ideální nastavení pro ×live× aplikace.

Protože každý prvek NetCIRA je navržen podle Ethernet standardů IEEE 802.3x, můžete pro distribuci audia použít všechny běžné prvky (huby, CAT5 kabely) pro 100Mb, příp. 1gigabitovou síť. Vzdálenost na kterou můžete přenášet zvuk je omezena na neskutečných 100 metrů mezi každým NetCIRA zařízením, resp. hubem/routerem. Všechny NetCIRA produkty mají ve výbavě standardně In a Out port, takže řetězit tato zařízení je velmi snadné. Pokud použijete v systému hub jako distribuční zesilovač, můžete kombinovat výhody zapojení do řetězce i do hvězdy.

Pokud potřebujete zvětšit maximální délku trasy, po níž přenášíte audio signál, můžete místo CAT5 kabelu použít optický kabel. Při takovémto řešení můžete 64 audio kanálů přenést bez problému až na vzdálenost 3 kilometrů! Každé zařízení NetCIRA má vlastní unikátní MAC adresu, kterou se v systému identifikuje. Tento systém okamžitě sám rozpozná, jaké zařízení a kdy do něho bylo přidáno. Každý NetCIRAmodul přijímá po celou dobu, kdy je připojen do systému, všech 64 přenášených kanálů nezávisle na tom, pro kolik fyzických kanálů je tento modul určen. Znamená to, že každý modul může být nastaven tak, aby dekódoval kterýkoli ze 64 distribuovaných audio kanálů (to znamená např. modul ES-1, resp. ES-2 jeden, resp. dva kanály, Modul MS-8/MS-88 s výstupní kartou potom 8 kanálů z celkových 64. Určení, který kanál má být přijímán může být nastaveno manuálně pomocí DIP přepínačů, které jsou součástí každého modulu, dálkově pomocí modulů dálkového ovládání, nebo přes počítač s ovládacím softwarem zapojený do této sítě. To znamená, že přenastavení distribuce signálu je otázkou mžiku při použití minimálního počtu ovládacích prvků.

Produkty

   

  NAŠE DISTRIBUCE

  musicdata distribuce
   

  Seznam námi zastoupených světových značek pro které zajišťujeme maloobchodní i velkoobchodní distribuci.

  NexoCamco
  InnovaSONYamaha
  HK AudioAudix
  Crest AudioMipro
  FaitalPROAUDAC
  UltrasoneUltimate Ears
  WestoneKabely Sommer Cable
  RiedelMediaMatrix
  Architectural AcousticEthersound
  AuviTranRadial
  PrimacousticSPL
  LA audioAudient
  Fischer AmpsNetCIRA
  JB-lightingAmerican DJ
  LitecNivtec
  VMB - teleskopické stativy a zdvižeOptogate
  LPS LasersystemsUltralite
  LSC Lighting SystemsHughes&Kettner
  KemperSTRYMON
  Big BendsTube Amp Doctor
  Diago LtdMajik Box
  MinotaurPenn elcom
  MusicData CASESIntelix
   

  ODKAZY

     

  Máte zájem se stát naším partnerem pro výměnu odkazů? Kontaktujte naše marketingové oddělení zde >>

   

  Novinky e-mailem

  Chcete být neustále v obraze
  a mít přehled o novinkách z dění
  na domácích i světových pódiích?
  Vložte Váš e-mail, o zbytek
  se postaráme my.

  Exkluzivní zastoupení

  Zvuk
  Nexo  Camco  Innovason  Yamaha  Audix  SommerCable  Radial

  Světla
  JB Lighting  Arkaos  LSC  LPS

  Ground Support
  Nivtec  Litec  VMB  MD Cases

  Kontakt

  MusicData s.r.o.
  U Tržiště
  594 01 Velké Meziříčí

  info@musicdata.cz
  +420 566 521 371

  ↑ Nahoru ↑     Domů     Kontakt

  Designed by MusicData | Copyright ©2016