MusicData s.r.o.

Zdůvodu zkvalitňování našich služeb, probíhá na stránkách úprava.

V případě dotazů nás kontaktujte:

e-mail: info@musicdata.cz
tel.: +420 566 521 371

       
NEWSLETTER  

Chcete být neustále v obraze?

Špatný formát e-mailové adresy.


 
KONTAKTUJTE NÁS  

pole označené (*) jsou povinná

 

Novinky

Fender Pure Vintage

V nabídce Fenderu můžeme nově najít i kytarový hardware a elektroniku Pure Vintage. Je určený hráčům, kteří potřebují vyměnit původní vintage, už nevyráběnou součástku nebo upgradovat svůj nástroj, kombo nebo zesilovač. Kondenzátory, patice, potenciometry, tremola, mechaniky a další vintage díly jsou vyrobeny tak, aby co nejpřesněji kopírovaly původní díly Fender, kterými byly osazeny staré originály nebo výjimečně použity na řadě reedicí historických kytar nebo aparátů tohoto výrobce.
 

ROCKBOARD BY WARWICK

Nová série pedalboardů z robustní hliníkové konstrukce pro kytarové efekty k nám právě dorazila na sklad. Tímto končí éra neustálého zapojování a káblování efektů. Veškeré pedalboardy ze série Rockboard jsou dodávány včetně praktického gig bagu. Na gig bagu najdete postranní kapsu na zip, dvojitou vycpanou rukojeť, nastavitelný popruh a zipy s oky na visací zámek. Vybrat si můžete ze 4 variant
 

HOTONE CHOIR

HoTone má zálibu ve věcech, které se osvědčily. A navíc mu vrtá v hlavě, proč se od 60-tých let vyrábějí kytarové efekty ve stejné velikosti, když se všechno zmenšilo. A tak se jeho série efektů nazvaná Skyline vyznačuje miniaturizací. Nicméně zvuk rozhodně netrpí. Základ je totiž vždy v nějakém TOP zařízení. V případě chorusu CHOIR je to inspirace v Roland Jazz-Chorus a jeho zapojení BBD MN3207. Výsledkem je "natural, purest and warmest chorus sound". Ovládat lze level, depth a rate. Navíc je zde tlačítko DEEP, které udělá chorus mohutnější. Rozměry jsou pouhých 74 mm x 44 mm x 44 mm, váha 190 g.
 

Hotone Mojo Diamond

Kytarová hlava o výkonu 5 W inspirovaná vintage american sound Fender Tweed.
Jedná se o nejnovější přírůstek do série „Nano“ – 5W, Class A/B a přesně jako originální Tweed má malé tělo, zato však hlasitý a plný zvuk. Jeho rozměry jsou 128 x 75 x 59,5 mm a váží pouhých 440g.
 

Hughes Kettner TriAmp MKIII

Nový TriAmp MKIII je tady. Jaký je? Šokuje. 6 kanálů, 3 nezávislé předzesilovače naladěné jako: 50s Californian Clean, 60s British Clean, 70s British Lead, 80s Brown Sound, 90s Californian High Gain, Modern-Day High Gain. Co je ale unikátní? Tři samostatné koncové zesilovače. K jakémukoliv předzesilovači můžete připojit jeden ze tří koncových zesilovačů osazených různými lampami (EL34, 6L6, KT66, KT77, KT88, 6550, 5881, 7581…) a vzájemně je kombinovat. O bias se automaticky postará TSC.
 

Radial Trim-Two již brzy na imusicdata.cz

Novinka od kanadského výrobce Radial, představena na NAMM2015 - Trim-Two je pasivní stereo DI Box s funkcí ovládání regulace výstupní úrovně. Je určen především pro práci s notebooky, mobilními telefony nebo pro mobilní hudební přehrávače, které při použití na pódiu vyžadují možnost ovládání hlasitosti. Trim-Two je vybaven jak dvojicí 6,3mm jack vstupů, tak cinch stereo vstupy současně s 3,5mm stereo vstupem. Funkce Mono/Sum nabízí sloučení obou kanálů signálu při provozu Mono a funkce Ground-Lift umožňuje eliminaci nežádoucích brumů a šumů vzniklých např. zemní smyčkou.
 

PERFORMANCE-840-860-840

ULTRASONE PERFORMANCE

Nová špičková řada sluchátek vhodné pro studiové aplikace i domácí hifi poslech.
Definice “Statement of Sound Design” plně odpovídá požadavkům profesionálů a hi-fi nadšencům, jenž kladou nejvyšší nároky jak na poslech ve studiu, tak doma či na cestách.

S důrazem na profesionální zvuk, vysoce kvalitní designové prvky a high-end technologii Ultrasone během vývoje svých produktů neslevilo ani z jednoho požadavku. Proto jsou součástí všech modelů této série jak patentovaná technologie S-Logic Plus, tak stínící systém ULE.

Modely:
PERFORMANCE 840
PERFORMANCE 860
PERFORMANCE 880
 

RADIAL JDI DUPLEX

Mezi profesionálními stereo DI boxy je tento nový model opravdu výjímečný. Kromě režimu stereo nabízí JDI Duplex i režim Dual Mono a Dual Stereo.
 

FENDER CUSTOM SHOP ACOUSTIC TOOL KIT

Fender Custom Shop Acoustic Tool Kit nabízí v elegantním a praktickém balení kolekci nejběžněji používaných nástrojů, tentokrát určenou pro akustické nástroje. Tato sada obsahuje nářadí potřebné pro drtivou většinu drobných oprav. Jedná se o stejné kvalitní nástroje, které používají profesionálové. Vše je uloženo v praktickém pouzdře, které se snadno vejde do futrálu a může vytrhnout trn z paty.
 

AMERICAN DJ SWEEPER BEAM QUAD LED

Sweeper Beam Quad LED od společnosti ADJ vytváří vzrušující světelné efekty díky rychle se pohybujícím paprskům a 8-zónovému RGBW LED chase efektu, LED pulzování a stroboskopu.
 

TUBE AMP DOCTOR ENGL CLASSIC 50

I ten nejlepší zesilovač potřebuje čas od času vyměnit lampy. Z této základní myšlenky vychází i německý Tube Amp Doctor (TAD) - dodavatel lamp pro téměř všechny evropské výrobce - při doporučení na náhradní sety lamp. Výběr je veliký a proto přijde dobrá rada vhod.
 

InnovaSON - SoundPad

SoundPad - nová dotyková aplikace pro Eclipse GT

Pouhým dotykem ovládáte, upravujete a spouštíte všechny zvuky. S intuitivním, rychlým a uživatelsky přívětivým M.A.R.S. SoundPad pluginem můžete efektivně nastavovat a ovládat jednotlivé zvuky, přehrávat je v divadelních a hudebních produkcích, TV pořadech, koncertech nebo jiných živých přenosech.
 

NEXO Geo M6 - nový kompaktní line array

Prestižní značka NEXO uvedla novou serii Geo M6. Cílovým trhem pro nový flexibilní systém jsou jak divadla, konferenční místnosti a auditoria, tak výstavní centra, multifunkční prostory, letiště, nákupní centra, zábavní parky i všechny velikostně neomezené modlitebny.

Série GEO M6 sestává ze dvou komponentů - z GEO M620 a z basového rozšíření GEO M6B.
 

SoundOnSound test 7/2014

Audient ASP880 v testu magazinu SoundOnSound

"Nevíme o lépe znějícím, nebo lépe vybaveném 8-mi kanálovém předzesilovači se srovnatelnou cenou. ASP880 je tak jasnou volbou pro všechny, kteří hledají profesionální multi-kanálový mikrofonní předzesilovač s digitálními výstupy." Více na http://www.soundonsound.com/sos/aug14/articles/audient-asp880.htm
 

MIPRO MI-909 IEM Digitální In-Ear systém

Světově první digitální In-ear bezdrátový systém v pásmu 470~760Mhz. Je navržený tak, aby splňoval vysoké nároky profesionálních uživatelů.
 

Audient ASP8024 konzole

Nová konzole Audient ASP8024 pro Red Bull Studio

Nová konzole Audient ASP8024 instalovaná v nahrávacím studiu Red Bull Studios v Amsterdamu.
 

Audient iD22 - driver pro Windows

Příchod ovladačů pro tuto platformu umožňuje uživatelům systému Windows využívat podporu multi-aplikace pro WDM a ASIO současně s efektivní a nízkou latenci Mixer aplikace.
 

Nový firmware pro mixážní pulty CL série

Nový firmware pro mixážní pulty CL série

Yamaha ohlásila koncem roku uvolnění nového firmware 1.7 pro digitální mixážní pulty CL série. Tímto firmwarem reaguje na požadavky uživatelů a implementuje nové funkce.
 

Novinka NEXO LS18

Subasový reprobox LS18 rozšiřuje všestrannost pro NEXO GEO S12 line array systémy a PS sérii díky vysokému akustickému tlaku při zachování nízkých nákladů.
 

Audient iD22

Audient iD22

Audient iD22 – USB High Performance AD/DA Interface Monitoring System
 

MIPRO ACT 7 SERIES

Jeden z největších světových výrobců profesionálních bezdrátových systémů uvádí na trh novou širokopásmovou analogovou řadu ACT 7. Nová řada přináší excelentní bezdrátový přenos zvuku, který uvítají velká divadla, televizní společnosti, rental společnosti, ale i každý uživatel, který vyžaduje profesionální zařízení.
 

SPL Crimson

Nový SPL Crimson kombinuje USB interface s vysoce kvalitními mikrofonními předzesilovači a samostatným plně vybaveným monitorovým kontrolerem. Můžete přehrávat, nahrávat, konvertovat, poslouchat – vše s jedním zařízením.
Vše co nyní potřebujete pro profesionální recording systém je pouze SPL Crimson a váš oblíbený DAW software.
 

Ocenění pro novinku MOBIUS od Strymon

Mobius ztvárňuje vše, co se za posledních 50 let osvědčilo a ukazuje, že v jedné krabičce může být historie, současnost i budoucnost.

Neuvěřitelně výkonný SHARC DSP čip a skvělé algoritmy dělají ze Strymon inspirativní zařízení nejen pro kytaristy.
 

Radial PowerTube

Radial PowerTube – 2013 TEC nominace

Radial již poněkolikáté dosáhl významného úspěchu na poli technických inovací a přínosů. Dalším důkazem je 2013 TEC nominace za mimořádné technické vlastnosti. Nominovaným produktem je PowerTube mikrofonní preamp ze Serie 500.
Poer Tube je „Old school“ 100% diskrétní Class A lampový mikrofonní premp zaměřený na zachycení každé esence hlasu nebo nástroje se současným přidáním bohaté harmonické složky, teploty zvuku a charakteru lampových obvodů.
 

KILLARNEY SUMMERFEST uvádí PINK, GEO D, GEO SUB a GEO S1230

Díky spolupráci Adlib Audio (Liverpool) a Fuzion (dovozce NEXO pro UK) se mohlo EQ Audio Events (Dublin) spolu s Mikam Sound podílet na přípravě Killarney Summerfest. Robusní PA systém sestával z 30x GEO D včetně 12x GEO SUB. Navíc bylo zapojeno 8x NEXO S2 SubBass a 6x S1230.
 

Audient ASP008

Audient ASP008 na Shrewsbury Folk festivalu 2012 festivalu

Dvojice 8-mi kanálových předzesilovačů Audient ASP008 vybavených AD převodníky zabezpečila rozšíření mixážního pultu Yamaha LS9-16 využitého jak pro FOH, tak pro monitory. Pro připojení externích zdrojů audio signálu byl nasazen aktivní DI box Radial JPC. Celou show bylo možné míchat přes připojený iPad přičemž výkonovou část zabezpečily zesilovače Camco ve spojení s kompaktním systémem NEXO řady PS.
 

YAMAHA CL serie

Standardy zůstávají, inovace nikdy nekončí...

Mixážní pulty YAMAHA CL série představují novou dimenzi ve vývoji digitálních pultů. Díky využití nových technologií poskytují mixpulty YAMAHA CL
série rozšířené možnosti mixování, výkonné síťové vlastnosti a bezproblémovou integraci s nahrávacím softwarem Nuendo Live.
 

NEXO PS

Nyní zní světový standard lépe než kdykoli předtím

NEXO PS. Nyní navíc s Linear Phase Presets pro ještě větší efektivitu.
 

Dobrý zvuk začíná s mikrofony AUDIX

Zeptejte se někoho kdo už má...
 

Majik Box: Fuzz Universe Paul Gilbert Ovedrive

Majik Box je boutique výrobcem špičkových overdrive - Made in USA. Za vše hovoří spojení s veličinami jako jsou Doug Aldrich (Whitesnake), James "Munky" Shaffer (KORN) a Paul Gilbert (Mr. Big).
 

HICON konektor

Kabelové XLR konektory HICON

HICON X3CM-G – X3CF-G kabelové XLR konektory 3pin samice a samec. Výhodné balení od společnosti SommerCable určený pro náročné audio aplikace s možností barevného a číselného rozlišení. Balení obsahuje jeden kus XLR samici a XLR samec s postříbřenými kontakty.
 

HK Audio ELEMENTS plus

HK Audio ELEMENTS E210 Sub A

Jak již název napovídá je E210 Sub A osazen 2x10“ basovými reproduktory a je aktivní a má v sobě 2x1200W zesilovače třídy D. Jeden zesilovač je určen pro samotný subwoofer a umožňuje připojení přídavného pasivního subwooferu L5 Sub 1200. Druhý zesilovač je potom určen pro satelity E435, resp. E835. Celá tahle sestava je vhodná na použití kde je třeba mít velké výkony, ale s co nejmenším počtem komponent a spojů.
 

YAMAHA digitální mixpulty řady CL

YAMAHA digitální mixpulty řady CL

V rámci očekávání přišla firma YAMAHA s novou řadou digitálních mixpultů řady CL. Jedná se řadu vycházející z nejnovějších potřeb zvukových mistrů, založené na inovaci osvědčených a spolehlivých metod. Za zmínku stojí např. nová ergonomie faderů, display u každého kanálu s možností barevného odlišení, přímý přístup k nejčastěji používaným parametrům a celková přehlednost konzoly.
 

RockNet

Riedel RockNet integrace se SSL a Soundcraft audio konzolemi

Integrace RockNet systému přináší rozšíření pro konzole SSL a Soundcraft.
 

TubeMeister 36 Full House

TubeMeister 36 Full House

Po úspěchu lampového zesilovače Tubemeister 18, který se stal "The Best Guitar Amp 2012", je připravena novinka - tříkanálové celolampové kytarové kombo 36W.Gain a master pro každý kanál, midi, reverb, power brake, Red Box–DI output, TSC–automatický bias.
 

Multi PAR Compact 28x3 W CAMEO

Patříte mezi muzikanty a baviče, kteří si vozí na vystoupení vlastní techniku? ...pak Vám představujeme ideální set světel na cesty značky CAMEO.
 

Miniaturní kondezátorový mikrofon AUDIX M60

Mikrofon AUDIX M60 je prvotně konstruován pro pódia, společenské místnosti, meetingy a videokonference, kde je kladen důraz nejen na technickou, ale též estetickou stránku věci.
 

Jon Reshard

Show and Tell - Radial Players

Miluji tu čistotu. Můžeš slyšet všechno od nejnižších frekvencí až ty nejvyšší. Když jsem zkoušel jiná zařízení, plno z toho co tady čistě zní, bylo filtrováno pryč. Bassbone zní opravdu dobře. Používám jej na cestách často, zvláště když využívám dva nástroje, které mohu nastavit s odlišným zvukem. Jednoduše a rychle pak mohu mezi skladbami přepnout pro požadované nastavení. Myslím si, že je opravdu „funky“ možnost využít efektové smyčky.
Z mnoha důvodů je právě Bassbone tak skvělý.

Jon Reshard, VIGILANT
(Prince, Chick Corea, Greg Howe)
 

HK Audio – LUCAS NANO 300

Se zavedením unikátního systému LUCAS v roce 1998 začal pro baviče, DJs a moderátory, ale také mnoho kapel, a pro ostatní nová éra. Byl to poprvé, kompletní full-range zvukový systém k dispozici, a to nejen pro snadnou přepravu, ale také velmi snadná a jednoduchá stavba a celé nazvučení. A i přes své malé kompaktní rozměry byl zvuk na té nejvyšší možné úrovni.
 

Lampa Tube Amp Doctor TAD EL34B-STR

Nově vyvinutá „senzační“ hi gain lampa EL34B-STR od německého Tube Amp Doctor je vysoce hodnocena pro excelentní dynamický tón. Speciálně vyztužené sklo, pozlacený mřížky a kvalitní konstrukce zaručují nejvyšší spolehlivost a to i při použití v kombu! Zvukově je tato elektronka velmi podobná legendární lampě Mullard EL34. TAD-EL34B STR lze použít místo 6CA7 a KT77. Lampy TAD jsou známé extrémní kontrolou kvality ve výrobě i při testování a selekci v Německu. Tube Amp Doctor EL34B-STR je doporučena pro všechny Marshall, HiWatt, Orange, Hughes Kettner.
 

AUDIX D6

Mikrofon AUDIX D6 je součástí limitované edice bicích souprav DW drums

Při příležitosti 40. výročí založení firmy Drum Workshop byla vyrobena limitovaná edice bicích souprav DW drums. Součástí této limitované edice soupravy bicích je i mikrofon, určený pro basový buben a to Audix D6.
 

Kytary Vintage VE2000 Gordon Giltrap

Signovaný model elektroakustické kytary Vintage VE2000 Gordon Giltrap zvítězil v kategorii Acoustic Guitar of the Year „mia Music Awards“.
 

Tubemeister 18 Head nejlepší kytarovou hlavou na MusikMesse 2012

Tubemeister 18 Head byl na MusikMesse 2012 vyhlášen nejlepší kytarovou hlavou – Best guitar amp head m.i.p.a. Oceněno bylo nadstandardní vybavení jako jsou výkonová brzda, umožňující hrát na 18,5,1 a 0W (pro přímé nahrávání), RED BOX OUT s autentickou speaker emulací (pro direct recording nebo hraní přímo do P.A.), TSC automatický bias a především zvuk, který je díky předimenzovaným trafům v této kategorii skutečně „big“. I díky ceně je Tubemeister 18 po zásluze zesilovačem roku 2012.
 

Radial Workhorse 500 Frame

Radial Workhorse 500

Frame jednotka pro moduly 500 Serie. Možnost integrace karet různých výrobců, mix jednotka. Vyjímečný produkt oceněný cenou Editors´Award 2012
 

Audient ASP4816

Audient ASP4816

Anglický výrobce Audient přichází s novým konceptem studiového analogového pultu.
 

ACT-3_serie

MIPRO ACT-311

Nová série ACT-3 POPULAR
ACT-311 - jednokanálový příjímač v pásmu UHF 692~716 MHz. Světový výrobce bezdrátových systému přináší inovativní analogovou sérii, která doplňuje úspěšné a kvalitní řady ACT-5 a ACT-7 . Inovativní ACT-3 série je vyvrcholením dlouholetých technických a konstrukčních zkušeností.
 

ACT-3_serie

MIPRO ACT-312

Nová série ACT-3 POPULAR
ACT-312 - dvoukanálový příjímač v pásmu UHF 692~716 MHz. Světový výrobce bezdrátových systému přináší inovativní analogovou sérii, která doplňuje úspěšné a kvalitní řady ACT-5 a ACT-7 . Inovativní ACT-3 série je vyvrcholením dlouholetých technických a konstrukčních zkušeností.
 

Mark King - Level 42

Mark King (Level 42) a Radial Bassbone

Novým členem profesionálních uživatelů produktů Radial se stal legerní basista anglické skupiny Level 42 - Mark King.
Do stáleho vybavení zařadil Mark dva přístoje, 8-mi kanálový DI box Radial ProD8 a Bassbone pedál.
"Když jsem hledal ten nejlepší DI box pro můj Live-Tour Rack zeptal jsem se zkušených a oni mi řekli: "Vezmi Radial ProD8." No, a měli pravdu -
robustní konstrukce a hlavně skvělý zvuk. Fantastický kousek do mé pódiové sestavyt!"

"A Bassbone je jednoduše fantastický. Nepamatuji se, kdy jsem naposled zapojit nožní pedál a okamžitě zjistil, že tenhle kousek ihned zůstane v sestavě."
 

Steve Vai a Radial JD7

Steve Vai a Radial JD7

Radial Engineering Ltd s potěšením oznamují spolupráci s kytarovým mágem Steve Vaiem který svoje jméno spojil s procesorem Radial JD7 Injector.
 

Nová TAD 7025-S

je věrnou reprodukcí legendární Mullard ECC83,vyráběné v Anglii do roku 1960. Tato lampa je považována za svatý grál mezi lampami.
 

Nový přenosový vůz pro Český rozhlas

Nový přenosový vůz pro Český rozhlas

Společnost MUSICDATA s předstihem dokončila letošní nejnáročnější projekt a úspěšně předala Českému rozhlasu k užívání nový přenosový vůz.
 

SPL Transpressor

SPL Transpressor

Transpressor překonává omezení běžných kompresorů
 

Ultrasone Edition 8 Ruthenium pod drobnohledem

Nová high-endová sluchátka Edition 8 jsou luxus, který je určen těm nejnáročnějším. Každý kus je vyroben ručně a má vlastní sériové číslo!
více
 

SPL Phonitor

Recenze na SPL Phonitor

SPL Phonitor je profesionální přístroj od renomované německé značky Sound Performance Lab, která se už přes 25 let zabývá výrobou zvukové techniky.
více
 

Innovason zveřejnil software Nova 2.0 pro Eclipse

Innovason s potěšením oznamuje spuštění Nova 2.0, nejnovější verze softwaru pro digitální mixážní pult Eclipse.
 

LPS X-Beam show laser

X-Beam - nová řada laserů od LPS

Zbrusu nová řada cenově dostupných laserů od LPS. Rozhraní DMX a ILDA, modely od 100 mW zelená až 2900 mW RGB.
 

NEXO 45N12

NEXO: První LINE monitor na světě

Společnost NEXO představila nový koncept v podiovém monitoringu: Patentovaný 45N12 je prvním "line array" monitorem
 

Ultimate Ears Reference Monitors

Ultimate Ears In-Ear Reference Monitors jsou první sluchátka kombinující Ultimate Ears Pro Audio Sound společně s rovnou frekvenční odezvou na které spolupracoval tým zvukových techniků respektovaných studií společnosti Capitol.
 

NEXO NS-1 nový simulační software

Software pro simulace všech NEXO systémů je ZDARMA k dispozici všem NEXO uživatelům. Stahujte poslední beta verzi
zde
 

JB-lighting Wireless TRX

JB-lighting Wireless TRX

JB představuje zařízení pro bezdrátový přenos signálu DMX512 s označením TRX. Otočné hlavy JBLED A7 a JBLED A4 od JB-lighting jsou již modulem pro příjem bezdrátového DMX512 vybaveny.
 

Audix TM1

Audix TM1

Audix představuje zcela nový, velice přesný, měřící a testovací mikrofon TM1.
 

Audient ASP2802

Anglický výrobce špičkových analogových konzolí a procesorů představil na letošním veletrhu ve Frankfurtu žhavou novinku - Audient ASP2802.
 

SPL Transpressor

SPL Transpressor

Transpressor překonává hranice konvenční komprese. Spojuje dva hlavní přístupy zpracování dynamiky: transientní zpracování nezávislé na úrovni signálu a kompresní technologii závislou na úrovni signálu. Dynamické části lze potom zdůraznit i přes současnou kompresi celkového obrazu.
 

LITEC Folding Truss 105

LITEC Folding Truss 105

Horká novinka z letošního Prolight + Sound ve Frankfurtu. Skládací truss řady High Load. Technické detaily Vám přineseme v dalších novinkách MusicData.
 

NEXO RS18

NEXO představuje nový unikátní subbass RS18

Nový subbass se dvěmi 18-ti palcovými reproduktory RS18 využívá unikátní patentovanou technologii RAYSUB. neskutečný výkon: 146dB / 8000W / 4 Ohm.
 

Světová premiéra nové Silver Series zesilovače CAMCO V8

Tato další generace v hybridní technologii H dodává 4300W čisté síly na kanál do 2 nebo 4 Ohmů...
 

Ultimate Ears 1 PRO

Ultimate Ears 1 PRO

Nový In Ear Monitoring systém pro hráče akustické nástroje.
 

LSC ePROV3 Dimmer - touringový

Stmívače LSC mají celosvětově výbornou reputaci v oblasti touringu i pevných instalací. Oblíbená řada stmívačů ePRO se dočkala modernizace a LSC ji nabízí pod označením ePROV3.
 

Eclipse instalovaný v Opeře Comique v Paříži

Eclipse od Innovasonu byl tím pultem, který přitáhl Arribasa a jeho tým nejvíce. "Co se týče vzhledu a funkčnosti jsme byli velice nadšeni."
 

Radio France zvolilo nový Eclipse

Studio 106, jedno z hlavních live studií v Radiu France, se nedávno vybavilo digitalním mixážním pultem Eclipse ...
 

Vintage V4MRSSB

Vintage představuje model ve stylu relic precision bass...
 

FIFA worldcup 2010 a Eclipse

FIFA worldcup 2010 otevřela své brány a Eclipse je součástí obrovského Audio systému. Úvodní hudební show rozproudila atmosféru ...
 

DRUMBOXX pro bubeníky

SOMMER CABLE vyvinul společně s bubeníkem Tomem Hapke na setkání v Galaxy Studiu speciální DRUMBOXX pro bubeníky.
 

Stratocaster V6JMH Olympia White

Vintage představil na NAMM Show 2010 řadu novinek. V6JMH Olympia White 'Fillmore' je kombinace „left hand neck“+ „right hand body“.

 

AUDIX USB 12

je miniaturní USB kondenzátorový mikrofon pro použití při nahrávání záznamu hlasu, akustických nástrojů a zpěvu přímo do počítače.
 

Allan Holdsworth hraje na Hughes Kettner

Hughes Kettner s hrdostí představuje jednu z legend skutečné hry na kytaru - Allana Holdswortha
 

TriAmp® MK II vlajková loď Custom Class

TriAmp® MK II od HughesKettner je nyní v základu vybavena MIDI modulem. Doposud bylo nutné dokoupit modul MSM-1...
 

Metal Head Coreblade na NAMM Show 2010

Jeff Waters z ANNIHILATOR byl s Coreblade na americkém NAMM Show.
 

Ultimate Ears 18 PRO

Nová In-Ear Monitoring zakázková sluchátka Ultimate Ears 18 Pro Custom jsou speciálně určena pro nejnáročnější umělce a hudební posluchače...
 

Opravdu čistý nástroj - exklusivní přípravek na čištění kytary

Big Bends Gloss Sauce je nejlepší čistič kytar na trhu s dokonalým výsledkem.
 

Ultrasone DJ1 a DJ1 PRO

Profesionální DJ sluchátka.

Tato jedinečná DJ sluchátka jsou speciálně zvukově vyladěná pro potřebu DJ aplikací. Ohromí Vás originální design ...
 

Vintage AV6H v novém kabátu Candy Apple Red

Na první pohled klasický Strat - tělo z olše a krk z javoru.Unikátní je vrstva bubingy
 

Audix F9

Audix F9

F9 je kondenzátorový nástrojový mikrofon vyrobený v USA. Vzhledem ke své konstrukci je vhodný především pro...
 

SPL Vitalizer Analog Code Plug-in

Německý výrobce audio procesorů SPL přichází s novinkou rozšiřující řadu Analog Code Plug-in produktů
 

SPL Frontliner

SPL Frontliner

Nový referenční MIC/line lampový preamp.
 

NEXO PS R2 serie

NEXO PS R2 serie

Nexo s oslavou 30. narozenin svého založení uvedlo na trh novou edici nejprodávanějších reproduktorů.
 

Coreblade

COREBLADE vlajková loď Hughes and Kettner

Coreblade je 100 W hlava s tvrdým, nekompromisním zvukem a skvělou dynamikou.
 

LSC Clarity

LSC Clarity

Australská firma LSC uvádí na trh výkonný systém pro ovládání světel a mediálního obsahu na bázi software pro PC i MAC pod názvem Clarity.
 

stop rozlaďování kytary

Nut Sauce je speciální mazivo nejvyšší kvality, vhodné pro všechny strunné nástroje – používá Joe Satriani pro svůj Floyd Rose.
 

Radial J+4

Radial J+4

Kanadský výrobce přichází s novým stereo interface převodníkem pro konverzi -10dB nesymetrického vysokoimpedančního signálu na +4dB symetrický nízkoimpedanční signál.
 

Innovason představuje UM-8PO

Karta UM-8PO vůbec poprvé v digitálním pultu kombinuje analogové a digitální procesorované výstupy ve stejném modulu.

 

Geo D a Geo Sub

Geo D a Geo Sub na 30.000 posluchačů

Tento systém poskytla firma LLM Audio, jedna z prvních PA společností, které zainvestovali do nákupu systému GEO D ...
 

TOTO a Geo D

TOTO a Geo D hráli pro privilegované v Bielsteinu

Každým rokem pořádá pivovar Erzquell v německém Bielsteinu Brauerei Open Air festival.
 

Koncertní hala Die Glocke v Bremenu

Von Karajan by byl nadšen: GEO S v Koncertní hale Bremen

Die Glocke v Bremenu je prvotřídní koncertní hala s vyjímečnou akustikou, kterou i významný dirigent Herbert von Karajan označil jako jednu z nejlepších hal v Evropě.
 

NXAMP Powered Digital TDcontrollers

Primárním cílem strategického spojenectví firem NEXO a Yamaha v roce 2005 bylo vytvořit produkty, které by pozvedly systémová řešení na trhu ozvučovací techniky.
 

INNOVASON hlásí úspěšnou Plasu 2007

Nejdůležitějším a nejnovějším vývojem je efektový modul FM-8VB 8-in/8-out plug-in, který byl poprvé prezentován na PLASA 2007.
 

Eclipse září v Paříži

La Cité des Sciences et de l’Industrie je jedno z největších a nejnavštěvovanějších vědeckých muzeí na světě.
 

Cena Latin Grammy na Floridě

Stewart používal pulty INNOVASON Grand Live i dříve při předávání cen v mnoha televizních přenosech či na různých speciálních hudebních akcích.
 

Innovason na Eurovision 2007

52 Eurovision Song Contest byl uspořádán v Hartwall aréně na počátku května v Helsinkách, hlavním městě Finska.
 

InnovaSON v Rusku

KULTURA chtěla malý pult, který by se vlezl do vanu, který by byl vhodný pro každodenní použití, a který by nabízel jak vysokou kvalitu zvuku, tak i flexibilitu při nahrávání jednoduché stereo nahrávky.
 

InnovaSON má monstrózní show

Společnost Enttech použila pro show 4 digitální mix pulty. Dva Sy48s na FOH, ovládající jak hlavní show, tak i všechny ostatní mikrofony komentátorů, moderátorů a hostů, a dva Sy80s na monitoring.
 

Innovason na Rock Werchter 2006

Padli jsme na zadek! – to byla klíčová slova Olivera Gerard (známého také pod skratkou GG)
 
 

NAŠE DISTRIBUCE

musicdata distribuce
 

Seznam námi zastoupených světových značek pro které zajišťujeme maloobchodní i velkoobchodní distribuci.

NexoCamco
InnovaSONYamaha
HK AudioAudix
Crest AudioMipro
FaitalPROAUDAC
UltrasoneUltimate Ears
WestoneKabely Sommer Cable
RiedelMediaMatrix
Architectural AcousticEthersound
AuviTranRadial
PrimacousticSPL
LA audioAudient
Fischer AmpsNetCIRA
JB-lightingAmerican DJ
LitecNivtec
VMB - teleskopické stativy a zdvižeOptogate
LPS LasersystemsUltralite
LSC Lighting SystemsHughes&Kettner
KemperSTRYMON
Big BendsTube Amp Doctor
Diago LtdMajik Box
MinotaurPenn  elcom
MusicData CASESIntelix
 

ODKAZY

   

Máte zájem se stát naším partnerem pro výměnu odkazů? Kontaktujte naše marketingové oddělení zde >>

 

Novinky e-mailem

Chcete být neustále v obraze
a mít přehled o novinkách z dění
na domácích i světových pódiích?
Vložte Váš e-mail, o zbytek
se postaráme my.

Exkluzivní zastoupení

Zvuk
Nexo  Camco  Innovason  Yamaha  Audix  SommerCable  Radial

Světla
JB Lighting  Arkaos  LSC  LPS

Ground Support
Nivtec  Litec  VMB  MD Cases

Kontakt

MusicData s.r.o.
U Tržiště
594 01 Velké Meziříčí

info@musicdata.cz
+420 566 521 371

↑ Nahoru ↑     Domů     Kontakt

Designed by MusicData | Copyright ©2016