MusicData s.r.o.

Zdůvodu zkvalitňování našich služeb, probíhá na stránkách úprava.

V případě dotazů nás kontaktujte:

e-mail: info@musicdata.cz
tel.: +420 566 521 371

       
NEWSLETTER  

Chcete být neustále v obraze?

Špatný formát e-mailové adresy.


 
KONTAKTUJTE NÁS  

pole označené (*) jsou povinná

 

STRYMON

Strymon El Capistan digital delay
Vynikající technologie dělá z pedálů Strymon současnou jedničku na trhu. Spojení vintage modern v tom nejlepším a asi i nejdokonalejším smyslu přináší u efektů Strymon kvalitu, kterou známe jen z "top" produktů posledních desetiletí. Každý efekt je vybaven nesmírně výkonným SHARC čipem, který ve spojení s algoritmy, které léta vytvářeli kytaristé, vyznavači vintage zvuků, pracuje neuvěřitelně. Pokud znáte legendární TC 2290, tak můžeze zažít obdobný pocit.  Strymon musíte slyšet, abyste uvěřili. Váš pocit ze hry se přece také nedá popsat.
Strymon El Capistan digital delayStrymon TimeLine Digital DelayStrymon Flint Tremolo and Reverb
Produkty VideoWeb výrobceCeník

S efekty Strymon máte několik možností:

  1. budete mít pocit, že je konec hledání a že jste dosáhli té pravé nirvány. Že jste našli, co jste celý život hledali. Zvuk, který jakoby kdesi zmizel v propadliši dějin a v současné cenově dostupné produkci už prostě neexistuje. Uvědomíte si, že ty staré poctivé kusy jsou už často na hranici životnosti nebo jsou příliš velké a těžké a taky drahé ...   a tady je malá, lehká krabička, která hraje jako velký "vintage" bratr. Prostě dosáhnete vnitřní spokojenosti a pocitu, že jste si dopřáli něco skutečně dobrého, a to na na dlouhý, dlouhý čas.
  2. budete mít pocit, že je to příliš drahé a že Vám stačí produkce nadnárodních společností, které přemístili výroby do "výrobních rájů", Strymon prolétne mimo Vás a Vy budete spokojeni, že jste ušetřili čas i peníze
  3. Strymon vyzkoušíte a pak se uvidí ...... Možná zanechá pocit, že i v dnešní době jde vyrobit něco unikátního ...

Poznámka MusicData, výhradního distributora pro ČR a SK, který je hrdý, že Vám mohl přblížit tuto značku.

Filozofií Strymon, která je divizí  Damage Control Engineering je produkovat výrobky bez kompromisů. “Chceme posunout hranice technologie v hudbě. Chceme ukázat, co je možné dnes vytvořit. Chceme využít mimořádně kvalitní a výkonné komponenty. Prostě chceme, aby naše produkce zněla lépe, než jste kdykoliv slyšeli. Ale hlavně chceme, aby jste byli spokojeni a abychom vás inspirovali  k tvorbě úžasné hudby.“ To je filozofie Strymon.

Možná je úplně nejlepší si na začátek přečíst hodnocení PremierGuitar, který TimeLine ocenil nejyšším počtem bodů a udělil mu titul Premier Gear.


„Jsme malá firma a byli bychom rádi, kdyby to tak zůstalo. Je to proto, že chceme vyvíjet zařízení, které mají skvělý design, funkce a zvuk, který jste doposud hledali, a bude vás na ně bavit hrát.  Chceme experimentovat a zkoušet nové věci. Nemáme rádi autoritu a nechceme být velcí. Chceme tvrdě pracovat a bavit se tím, jak to děláme.“    

Damage Control byla založena v roce 2004 a zpočátku vyráběla  tube-driven efektové pedály, které vzbudili nadšení a stali se oblíbeným mezi kytaristy po celém světě. Divize Strymon byla založena v roce 2008, když vyvinula SVpre lampový předzesilovač. Hodnocení v recenzích bylo jednoznačné: „Congratulations and Thanks to Strymon Engineering for what is a “must-have” for all

Spider Valve owners…“ . Tolik z historie.

 

Veškerá produkce  Strymon pochází z dílen US Damage Control design team, USA, California.

 

Produkce:

·         El Capistan Tape Delay http://www.strymon.net/products/elcapistan/

·         Brigadier dBucket Delay http://www.strymon.net/products/brigadier/

·         Blue Sky Reverb http://www.strymon.net/products/bluesky/

·         Orbit dBucket Flanger http://www.strymon.net/products/orbit/

·         Ola dBucket Chorus and Vibrato http://www.strymon.net/products/ola/

·        OB-1 Optical Compressor and Clean Boost http://www.strymon.net/products/ob1/

·         Lex Rotary http://www.strymon.net/products/lex/

·         Timeline multi-delay http://www.strymon.net/timeline/

·         Flint vintage tremolo and reverb http://www.strymon.net/products/flint/

 

·        Součástí nabídky je i přepínač,  který je doporučeným příslušenstvím pro Brigadier a El Capistan delay a vyvolává další parametry těchto efektů. http://www.strymon.net/products/favorite/  

 

 

Vynikající technologie dělá z pedálů Strymon současnou jedničku na trhu. Díky ní zní a „chutnají“ tak skvěle. Každý efekt je vybaven  nesmírně výkonným  SHARC čipem.  K němu pak přidejte  Strymon jedinečnou dBucket technologii a získáte skutečně mimořádnou řadu produktů, které musíte slyšet, abyste uvěřili.  Slyšíte neuvěřitelné analogové detaily díky state-of-the-art technologii digitálního zpracování, pravdivý, konkrétní zvuk, žádný šum, studiová kvalita a bezkonkurenční tonální přesnost a flexibilita. Přitom ale slyšíte ty krásné a vyhledávané neduhy páskového echa, pokud chcete. Perfektní analogový a dokonalý digitální zvuk z každého jednotlivého produktu – to je to, proč zní tak, že vás ohromí. Nevěříte? I my jsme si mysleli, že něco takového už neexistuje.

Podívejte se např. na ukázku Strymon tremolo & reverb. Možná takový efekt vůbec nehledáte, ale i tak … podívejte se a poslouchejte - ukázka zde při kliknutí. 

 

Je to neuvěřitelná kombinace ….. '61 Harmonic Tremolo, '63 Power Tube Tremolo, '65 Photocell Tremolo a classic '60s Spring Tank Reverb, inventive '70s Electronic Plate Reverb a  '80s Hall Rack Reverb.

Vlajková loď Strymon TIMELINE je bezkonkurenčně nejprodávanější delay.  Ne každý na něj asi má ….. Ale to neznamená, že není skvělý. http://www.strymon.net/timeline/

Najdete v něm dvanáct delay mašin, o kterých se vám možná doposud jen snilo. Každý s možností vlastního nastavení zvuku a pocitu z tohoto delay. Můžete využít až 200 předvoleb pro své oblíbené zvuky. Udělejte si ostré a jasné zvuky ve studiové kvalitě až po kolísavé zvuky, které znáte ze starých ech, kde kolísali otáčky, kolečka vrzala a páska byla opotřebovaná. Ale mělo to svoje teplo a svůj nezaměnitelný sound. Nastavte si teplé a fuzzy analogové delay až po třpytivé, vzdušné a krystalické zpoždění. No, a když je to málo, využijte MIDI a 30 sekund stereo Looper. Podívejte se na manuál zde.

Hodnocení Strymon najdete zde při kliknutí

Videa

Produkty

 

NAŠE DISTRIBUCE

musicdata distribuce
 

Seznam námi zastoupených světových značek pro které zajišťujeme maloobchodní i velkoobchodní distribuci.

NexoCamco
InnovaSONYamaha
HK AudioAudix
Crest AudioMipro
FaitalPROAUDAC
UltrasoneUltimate Ears
WestoneKabely Sommer Cable
RiedelMediaMatrix
Architectural AcousticEthersound
AuviTranRadial
PrimacousticSPL
LA audioAudient
Fischer AmpsNetCIRA
JB-lightingAmerican DJ
LitecNivtec
VMB - teleskopické stativy a zdvižeOptogate
LPS LasersystemsUltralite
LSC Lighting SystemsHughes&Kettner
KemperSTRYMON
Big BendsTube Amp Doctor
Diago LtdMajik Box
MinotaurPenn  elcom
MusicData CASESIntelix
 

ODKAZY

   

Máte zájem se stát naším partnerem pro výměnu odkazů? Kontaktujte naše marketingové oddělení zde >>

 

Novinky e-mailem

Chcete být neustále v obraze
a mít přehled o novinkách z dění
na domácích i světových pódiích?
Vložte Váš e-mail, o zbytek
se postaráme my.

Exkluzivní zastoupení

Zvuk
Nexo  Camco  Innovason  Yamaha  Audix  SommerCable  Radial

Světla
JB Lighting  Arkaos  LSC  LPS

Ground Support
Nivtec  Litec  VMB  MD Cases

Kontakt

MusicData s.r.o.
U Tržiště
594 01 Velké Meziříčí

info@musicdata.cz
+420 566 521 371

↑ Nahoru ↑     Domů     Kontakt

Designed by MusicData | Copyright ©2016