Za 32 let poctivé práce se řada špičkových hudebníků stala našimi ctěnými zákazníky a přáteli, kteří v nás našli spolehlivého partnera. Naším cílem je Vaše naprostá spokojenost!

Celý náš sortiment zakoupíte online

E-shop pro
koncové zákazníky

Velkoobchod a distribuce
pro obchodní partnery

Rádi Vám poradíme

Jste profesionální hudebník, muzikant nebo právě zakládáte svoji první kapelu? Obraťte se na nás. Náš tým odborníků Vám rád poradí a pomůže.

Společně vybereme nejvhodnější nástroj, snímač, kombo, mikrofon nebo kytarovou vysílačku. Kromě nástrojů také dodáváme bohatý sortiment příslušenství, kabelů, konektorů, sluchátek, odposlechů do uší a mnoho dalšího.

Jste členem orchestru, učitelem na ZUŠ, uměleckým vedoucím souboru či dirigentem divadelního orchestru? Rádi Vám dodáme i klasické hudební nástroje.

Můžete využít služeb našich vysokoškolsky vzdělaných spolupracovníků pro konzultaci o nejvhodnějším nástroji, využít obrovských zkušeností našich zvukových mistrů například se snímáním a ozvučením symfonických těles.

Ať sháníte kvalitní notový stojan, ladičku nebo metronom, u nás si vždy vyberete. A protože jsme „stará“ škola, a nástrojů si nesmírně vážíme, dodáváme také kvalitní obaly a přepravní casy. Od jednoduchého polstrovaného obalu na akustickou kytaru, přes na míru vyrobený case na 5 kytar pro touring až po kvalitní zabalení celého orchestru na zájezdy.

Samozřejmostí je kvalitní servis nástrojů od seřízení kytary, přes instalaci snímače po opravy elektronických klávesových nástrojů.