Největší prodejna hudebních nástrojů, ozvučovací a osvětlovací techniky na Vysočině a jedna z těch největších v Čechách i na Moravě je ve Velkém Meziříčí. Přes 800 m prodejní plochy moderního kamenného obchodu do pěti minut z D1 je do stropu zaplněno zbožím víceméně těch nejprestižnějších světových značek, od trsátka po pódiové schodiště. U nás se parkuje bez problémů, přímo před prodejnou je několik set parkovacích míst a úplně zdarma.

Personál prodejny tvoří ostřílení odborníci školení dodavateli i letitou praxí. Většinou na rudlíku odvozili tuny odposlechů a rozmotali desetitisíce kilometrů kabelů (zejména k ošumtělým zvukařům buďte schovívaví, mluvte nahlas a zřetelně artikulujte). Pokud si nebudete s konkrétním výrobkem jistí, výběru vhodného zboží pro Vás se budou věnovat i několik hodin i když to pravé přímo pro vás odhadli už po prvních minutách. Tak, jen ať máte jistotu…

Vše na prodejně je k vyzkoušení. Není problém, abyste si odnesli konkrétní, vyzkoušený kus, nebo si nechali ihned nachystat nový ze skladových zásob, pokud je to jen trochu možné. Centrální sklad s prodejnou přímo sousedí. Dodání zboží ze skladu na prodejnu, je otázkou pár chvil.

Prodejna MusicData ve Velkém Meziříčím je tedy tím pravým místem pokud si potřebujete kromě nákupu čehokoliv taky třeba vyzvednout zboží z e-shopu imusicdata.cz, předat zboží na záruční nebo pozáruční servis, nechat si například přelampovat elektronkové kombo, vyrobit case, seřídit kytaru nebo jen nasát takovou tu rock and rollovou atmosféru.

Zajímá Vás více naše společnost? Přečtěte si o nás a našich aktivitách více.