9. ročník Muzikanti dětem již tuto sobotu

V sobotu 23.5.2015 na náměstí ve Velkém Meziříčí vypukne již 9. ročník projektu Muzikanti dětem,opět za účasti MusicData, jako generálního partnera.

9. ročník Muzikanti dětem již tuto sobotu

Vloženo 20. 05. 2015

Projekt Muzikanti dětem vznikl v hlavách několika kamarádů na přelomu roku 2006 a 2007. Původní myšlenkou bylo uskutečnit na náměstí ve Velkém Meziříčí hudební mini festival regionálních kapel. Avšak tato myšlenka byla velice přímočará a mířená pouze na úzkou skupinu lidí. Z toho důvodu následoval plán na uskutečnění akce, která by byla kromě představení kapel, také nějakým způsobem prospěšná. Z této myšlenky vznikl projekt Muzikanti dětem, který se snaží formou charitativního koncertu pomoci všem zdravotně, pohybově nebo jinak tělesně či mentálně postiženým dětem a mládeži.

V rámci této akce jsme si pro Vás připravili speciální soutěž o profesionální sluchátka od American Audio. Více informací o soutěži se dozvíte v sobotu přímo na místě, kde do ruky dostanete podrobné pravidla. Můžeme ale napovědět, že se bude hrát o celkem 5 ks profesionálních uzavřených sluchátek, které bude možné vyhrát celý následující týden v prodejně MusicData (U Tržiště 1, OC Velké Meziříčí).

Tak v sobotu na viděnou!