Audient ASP8024-HE – nová recording konzole pro studio COBRA SOUND

Dodávka a instalace konzole Audient ASP8024-HE představuje pro studio COBRA SOUND významný krok vpřed.

Audient ASP8024-HE - nová recording konzole pro studio COBRA SOUND

Vloženo 29. 05. 2023

Studiová konzole představuje srdce celého nahrávacího studia a pro budoucnost studia je jeho správná volba zcela zásadním počinem.

Martin Čema, majitel studia COBRA SOUND nám sdělil: "Mám jasnou představu o kvalitě, velikosti pultu a počtu vstupních kanálů."

" Ve studiu se za roky vystřídalo několik nahrávacích konzolí a já dnes vím, že Audient ASP8024-HE byla tou nejlepší volbou."

Vzhledem k velkému počtu Outboardu, který Martin používá bylo jasné, že konzole musí být vybavena Patchbay sekcí. V kombinaci s DLC (Dual Layer Control), která nabízí kompletní ovládání všech profesionálních DAW jako jsou Nuendo, Cubase, ProTools, Logic, atd. přímo z prostředí konzole, se pult stává analogově digitální centrálou spojující špičkové mikrofonní preampy, precizní EQ, široké insertní cesty s digitální kontrolou DAW - to vše z jednoho místa.

Martin Čema je nejenom vyhlášeným studiovým inženýrem, ale i vyhledávaným live zvukařem.

První dojmy z nové konzole mluví samy za sebe.

"Ihned po instalaci pultu jsem si pustil live záznam, který jsem před pár dny dělal. Nevěřil jsem vlastním uší. Live, suchá nahrávka bicích na pět standardních mikrofonů zněla naprosto fantasticky. Teď už nebylo pochyb, že s Audient ASP8024-HE to byla trefa do černého. Mikrofonní preampy, EQ sekce jsou fantastické.", dodává Martin Čema.

Celý článek si můžete přečíst na stránce Audient.