Audient – premiera nových produktů

S trojicí novinek bude cesta k vašim skvělým nahrávkách ještě jednodušší.

Audient - premiera nových produktů

Vloženo 07. 01. 2021

Audient přichází hned s trojicí nových produktů pro audio recording.

Audient iD4 MKII
Nová verze kompaktní zvukové karty navazuje na úspěšný model iD4, zachovává si stejné kompaktní rozměry, počty vstupů a výstupů, ale nabízí vylepšené digitální převodníky, konektivitu USB 3.0 v novém designu. Po registraci produktu je dispozici i kompletní software a plug-in balík pro recording, mix a mastering zdarma.

 

Audient iD14 MKII
Nástupce modelu iD14 představuje špičkovou zvukovou kartu s možností konfigurace 10 IN / 6 Out. Nový model je vybaven vylepšenými digitálními převodníky, rozšířením audio výstupů, USB3.0 konektivitou a novým designem. Součástí dodávky je i kompletní software a plug-in balík pro recording, mix a mastering.

 

EVO 4 START RECORDING BUNDLE
Nová sada, která je skvělým řešením pro malé studio a obsahuje vše, co je pro nahrávání potřeba. Základním prvkem sady je zvuková karta EVO 4 která nabízí možnost nahrávání dvou vstupů (mikrofony/kytara), je vybavena unikátními funkcemi SmartGain, SmartMute a LoopBack. Další částí sady je studiový kondenzátorový mikrofon EVO SR1 určený jak pro snímání hlasu, tak akustických nástrojů, elektrické kytary, dechových nástrojů, perkusí apod. Součástí mikrofonu je i speciální držák odolný proti otřesům. K propojení mikrofonu a zvukové karty je v sadě i nezbytný XLR kabel. A aby jste mohli produkovanou nahrávku dobře slyšet, jsou součástí sady i studiová sluchátka EVO SR2000.  Aby byla sada kompletní, je součástí dodávky i ARC - kompletní balík software balík zahrnující aplikace jak pro nahrávání, tak pro mix a mastering. Sestava je také vhodná pro hráče her, Live Podcast a Youtube video produkce.

ARC Crestive HUB balík obsahuje následující aplikace:

  • Steinberg Cubase LE (Win/Mac), DAW nahrávací multikanálový software
  • Steinberg Cubasis 2 LE (iOS), DAW nahrávací multikanálový software pro iPad
  • Steinberg Retrologue 2, Plug-in virtuální analogový synth se zvukem legendárních synthezátorů
  • Waldorf Edition 2 LE, kombinace tří legendárních zařízení. Legendární synthezátor PPG Wave 2™, bicí modul Attack™ a filtr D-pole™
  • G-force M-Tron Pro LE, Plug-in emulace legendárního klávesového nástroje Mellotron™
  • Loopmasters, balík 2GB obsahující kolekci smyček bicích, synthezátorů a vokálů
  • Two Notes - Torpedo Wall of Sound™. Unikátní Plug-in modelace kytarových zesilovačů a reproboxů
  • Produce Like a Pro - 3 bezplatné kurzy pro zlepšení vašich nahrávacích a producentských vědomostí
  • Subitopiano - aplikace umožňující převézt piano skladbu uloženou v .mid formátu převezt do studia s velkým koncertním křídlem a následným exportem do .wav souboru.
Koupit Audient iD4 MKII na eshopu imusicdata.czKoupit Audient iD14 MKII na eshopu imusicdata.czKoupit EVO Start Recording Bundle na eshopu imusicdata.cz