Audient Sono

Anglická firma Audient přináší na trh horkou novinku, kterou ocení nejen kytaristé. Klasický Audient sound s elektronkou 12AX7 a jedinečným Two notes softwarem.

Audient Sono

Vloženo 14. 01. 2019

USB zvukovka i standalone kytarový preamp

Anglická firma Audient produkující už více něž 20 let studiové analogové konzole, předzesilovače a zvukové karty přináší na trh horkou novinku, kterou ocení nejen kytaristé. Klasický Audient sound s elektronkou 12AX7 a jedinečným Two notes softwarem pro modeling kytarových zesilovačů a kabinetů nabízí zejména kytaristům mocný nástroj ke studiové práci i pódiovým vystoupením. Reampový a sluchátkový výstup i vstup ADAT značně rozšiřují možnosti zapojení. Oceníte také standalone mód, kdy můžete Audient Sono používat samostatně bez propojení s počítačem. Třešničkou na dortu je uložení tří kytarových aparátů přímo do presetů zvukové karty. Ty pak můžete operativně používat při živém vystoupení nebo ve studiu, aniž byste potřebovali být připojeni k počítači.

S Audient Sono tak dostáváte do rukou několik zařízení v jednom balení: Zvukovou kartu se studiovými mikrofonními předzesilovači, modeling kytarových aparátů, samostatný kytarový modelingový předzesilovač s reampingem.

Předpokládaná dostupnost prvních kusů Audient Sono je začátek března 2019.

Více informací o Audient