Audient soutěž o ASP880 a iD22

Soutěž o nejlepší remix nového singlu kapely Hard-Fi. Vítěz se může těšit na skvělé ceny - zvukovou kartu Audient iD22 a 8-mi kanálových mic preamp Audient ASP880.

Audient soutěž o ASP880 a iD22

Vloženo 04. 07. 2014

Hledá se talent letošního léta, který vytvoří skvělý mix nové skladby „Move Over“ Indie kapely Hard-Fi. Ten nejlepší si pak odnese skvělou výhru: Audient ASP880 a Audient iD22 v celkové hodnotě přes 1300 liber! Soutěž je otevřená pro začínající zvukaře po celém světě starší 13- let. Účastníci soutěže si jednoduše stáhnou potřebné soubory kapely Hard-Fi ze stránek Audient a svůj remix umístí na Audient SoundCloud do 18. srpna kde potom veřejnost rozhodne o nejlepších mixech.

Ve spojení se sponzory akce Sound On Sound, Gobbler a kapelou Hard-Fi (kteří používají Audient ASP4816) jsou účastníci soutěže vyzýváni k vlastnímu kreativnímu zpracování předložených hudebních podkladů. 25 nejlepších mixů, které dostanou na SoundCloudu nejvíce "likes" půjdou do finále, kde porota zastoupená renomovaným hudebním producentem a zvukařem Cenzo Townshendem, zástupci Sound On Sound, Gobbler a Audient - a samozřejmě kapelou Hard-Fi rozhodnou o třech nejlepších. Konečný vítěz bude vyhlášen 1. září, další dva finalisté vyhrají předplatné časopisu „Sound on Sound“ na celý rok, včetně Audient trička "Teamboy“.

Link na registraci a stažení hudebních souborů pro mix:http://audient.com/hard-fi-competition-entry-page

Link na umístění hotového mixu na SoundCloudhttps://soundcloud.com/groups/hard-fi-mix-competition

Kompletní přehled akce včetně přehledu aktuálních mixů zde:http://audient.com/hard-fi-mixing-competition