Audient uvádí novou generaci iD44 (MKII)

Audient se zvukovou kartou iD44 MKII znovu upevňuje svou pozici.

Audient uvádí novou generaci iD44 (MKII)

Vloženo 01. 06. 2022

Pokud jde o zvukový výkon, iD44 byl již plně specifikován,“ říká Andy Allen, marketingový ředitel Audient. „Přesto jsme viděli příležitost vylepšit to nejlepší: provést zásadní vylepšení všech důležitých ADC, začlenit další funkce, které musíte mít a upravit je s krásným novým kouřově šedým designem. To vše za stejnou cenu, což našim zákazníkům přináší ještě vyšší hodnotu!

Hodnota THD+N u ADC zaznamenala zlepšení o 9 dB, což pro iD44 (MKII) představuje ohromující krok vpřed ve zvukovém výkonu. „Super čistý zvuk, minimální šum a ještě méně slyšitelné zkreslením,“ říká Andy.

„Naši zákazníci získají profesionální zvukové rozhraní, aniž by museli vyloupit banku“

iD44 (MKII) nyní také těží z přidání Audio Loop-back funkce, takže uživatelé mají možnost zachytit přehrávání z více aplikací v počítači současně s mikrofony – ideální pro tvůrce obsahu, podcastery a streamery.

Začlenění duálního sluchátkového zesilovače – včetně 6,3mm a 3,5mm stereo jacku znamená, že lze připojit tři sady sluchátek najednou. Úprava celokovového estetického vzhledu jednotky potom dokončuje všechny klíčová vylepšení.

Kombinace těchto vylepšení spolu se čtyřmi mikrofonními předzesilovači Audient Console, špičkovými převodníky, rozšiřitelností ADAT a symetrickými Insert sběrnicemi znamenají, že iD44 (MKII) skutečně poskytuje zvukový výkon studiové konzole Audient přímo na váš desktop a zajišťuje, že naši zákazníci s iD44 (MKII) získají profesionální audio rozhraní, aniž by museli rozbít všechna prasátka s úsporami.