Audix USA uvádí sluchátka do uší A10 a A10X pro kritické poslechové aplikace

Sluchátka Audix A10 jsou navržena tak, aby poskytovala výkon ve studiové kvalitě pro živé monitorování zvuku a kritický poslech s výjimečným obrazem a izolací. A10 se vyznačuje dynamickou sestavou pohyblivé cívky s velmi nízkou hmotností a membránou z titanové slitiny poskytující 10 oktáv frekvenční odezvy s přesnou fázovou koherencí. 

Audix USA uvádí sluchátka do uší A10 a A10X pro kritické poslechové aplikace

Vloženo 09. 11. 2021

Oba modely jsou vybaveny lehkými a odolnými vstřikovanými skořepinami, které jsou vnitřně texturované a portované pro akustickou kontrolu a přesnost v celém frekvenčním rozsahu. Přiložené malé, střední a velké páry silikonových nástavců do uší se bezpečně připevňují pro optimální pohodlí a zvukovou izolaci. Pozlacené MMCX konektory umožňují otáčení o 360 stupňů pro snadné umístění. Postříbřený kabel z bezkyslíkaté mědi je vybaven zesíleným drátěným obalem poblíž konektoru, který dále zajišťuje, že sluchátka zůstanou bezpečně na svém místě. 

Low-mass měniče sluchátek A10 a A10X produkují frekvenční odezvu v celém rozsahu, vysoký výkon a nízké zkreslení z jediného bodového zdroje pro výjimečnou fázovou koherenci. 

„Skvělý zvuk začíná u skvělého měniče a patentované, nekompromisní měniče modelů A10 a A10X využívají naše desetiletí zkušeností s dynamickými převodníky,“ říká Steve Johnson, viceprezident společnosti Audix. „Ať už jste na pódiu nebo v letadle, nová sluchátka do uší  Audix poskytují vysoce věrný poslech pro ty nejnáročnější uši.“

Zobrazit sluchátka A10Zobrazit sluchátka A10X