Big Bends – stop rozlaďování kytary

Hrajte a nelaďte!Pro všechny typy kytar – Stratocaster Classic, Les Paul, Floyd Rose. Používá i Joe Satriani.  zlepšuje stabilitu ladění výrazně omezuje praskání strun na nultém pražci a kobylce prodlužuje sustain zvýrazňuje harmonické tóny zlepšuje chod vintage mechanik

Big Bends - stop rozlaďování kytary

Vloženo 18. 01. 2010

Nut Saucena hudebniraj.cz >>Nut Sauce je speciální mazivo nejvyšší kvality, vhodné pro všechny strunné nástroje – používá Joe Satriani pro svůj Floyd Rose. Snadná aplikace dík balení v chirurgickém aplikátoru. Neuvěřitelně zlepšuje stabilitu ladění, výrazně omezuje praskání strun na nultém pražci a kobylce. Snižuje opotřebení na styčných plochách kobylky, vibrátu. Zvyšuje harmonické tóny, zlepšuje celkovou hratelnost nástroje.

Největším problémem kytaristů je tzv. nultý pražec. Nemusíte používat „páku“ a přesto se Vám nástroj rozlaďuje. Pokud je nástroj alespoň trochu kvalitní, Nut Sauce by Vám měl pomoci. Profesionální kytaroví technici a kytaristé se shodují na tom, že Nut Sauce zlepšuje stabilitu ladění o 80%.

Nut Sauce používají profesionálové po celém světě. Za všechny Joe Satriani : “When I use it on the bridge fulcrum points it really helps the Floating bridge return to zero point, with much less a tendency to rest sharp or flat. Most people don’t know that these points need to be lubricated. Nut Sauce is perfect for this. On my guitars without locking nuts, I use it under the strings to keep my guitars from drifting out of tune. It works great on plastic, bone and especially brass nuts.” Thank you, Joe Satriani.

My jsme ho vyzkoušeli i v MusicData, kde na zázraky nevěříme. Testovaným modelem byl Fender Stratocaster model Richie Kotzen - s klasickým tremolem bez zámků. Aplikovali jsme na string tree, nultý pražec a přechod struny ze steel blocku k ladicím kamenům. Vynechali jsme oproti doporučení místa, kde jsou zasunuty pružiny do tremola a ladící kameny. Výsledek - skvělý. I při "brutálním" povolení strun - kytara najednou držela - zlepšení snad 200%.

Nut Sauce je kytarový technik, který Vám zlepší tón nástroje, ladění a jistotu i pocit ze hry. Aplikuje se na nultý pražec, místa, kde je struna přitlačována k hlavě kytary (string tree) a dále na přechod struny ze steel bloku. Dokonce i na místa, kde je pružina vibrátu zasunuta do steel bloku. Použijte i na vintage ladící mechaniku – budete překvapeni. Podívejte se na přiložená videa:

Aplikace na Floyd Rose

Aplikace na nultý pražec (Nut Tuning problems)

Aplikace na String Tree

Aplikace na baskytaru : Bass guitar

Aplikace na kytaru bez tremola : Non Trem

Aplikace na vintage tuner ( ladící mechaniku ) Vintage tuner

Nut Sauce na kytaře Joe Satriani

Nut Sauce je čistý a bezpečný, dobře dávkovatelný a je bez zbarvení. Není jedovatý a je nekorozivní. Made in USA.

Hodnocení 1. ligy si můžete přečíst zde - kliknutím na tento odkaz(Joe Satriani, Jerry Donahue, Buster McNeil - Lynyrd Skynyrd, Brad Gillis Guitarist NIGHT RANGER/Ozzy Osbourne)

Nebo raději vyjádření kytarového technika Erica Claptona či kytarového esa jménem Walter Trout ?

Nut Saucena hudebniraj.cz >>