Blink-182: Na turné jedině s Audixem!

Známá americká pop-punková kapela Blink-182, kterou v roce 1992 založili Tom DeLonge (kytara, zpěv), členové Scott Raynor (bicí) a Mark Hoppus (baskytara, zpěv) uzavřela své Australské turné 2013.Hledali jsme pro toto turné ty nejlepší mikrofony a jednoznačně zvítězil Audix!

Blink-182: Na turné jedině s Audixem!

Vloženo 05. 09. 2013

Americká poppunková kapela Blink-182, kterou v roce 1992 založili Tom DeLonge (kytara, zpěv), členové Scott Raynor (bicí) a Mark Hoppus (baskytara, zpěv) uzavřela své Australské turné 2013.

Jak nám řekl lídr kapely Tom DeLonge: „Hledali jsme pro toto turné ty nejlepší mikrofony a jednoznačně zvítězil Audix. Pro zpěv jsme vybrali mikrofony Audix OM7! Jelikož na pódiu rádi hrajeme dost nahlas, náš zvukař naznal, že OM7 jsou nejlepší volbou pro dokonalou srozumitelnost a to bez ohledu na hlučnost na pódiu.“

„S nazvučením mých bicích nebylo co řešit“, dodává bubeník Scott. Na „kick“ dávám už dlouhá léta Audix D6 a Audix M44, tahle dvojka nemá momentálně konkurenci! Snare zvládne obstarat Audix i5 a plechařinu fantasticky snímá Audix SCX1 a Audix M44.

Naše kapela se aktuálně chystá na turné po New Jersey a mikrofony Audix u toho jistě nebudou chybět!Tom DeLonge

Sortiment mikrofonů Audix zakoupíte v našem e-shopu imusicdata.cz