BLUE POD, BLUE POD AIR, PRESENTER HUB a AUDIO PRESENTER HUB – nové konferenční systémy od Williams AV

Nové BLUE POD a BLUE POD AIR od firmy Williams AV jsou připraveny na revoluci ve světě audio konferencí.

BLUE POD, BLUE POD AIR, PRESENTER HUB a AUDIO PRESENTER HUB - nové konferenční systémy od Williams AV

Vloženo 24. 10. 2018

Nové BLUE PODBLUE POD AIR, Presenter HUB a Audio Presenter HUB od firmy Williams AV jsou připraveny pro revoluci ve světě audio konferencí s inovativní integrací technologie Bluetooth®.

BLUE POD nabízí zjednodušení konferenčních hovorů v zasedacích místnostech pomocí připojení mobilních zařízení. Pro volání jednoduše klepněte na tlačítko připojení Bluetooth v telefonu, žádný speciální software není potřeba. Aplikace pro iOS a Android nabízí úplné nastavení systému, výběr reproduktorů a audio vstupů, které chcete použít. BLUE POD je vybaven integrovaným mixérem s funkcemi DSP, včetně obvodů potlačení akustické ozvěny. Audio mix zahrnuje čtyři vstupy (2x line,2xMIC), dva line výstupy a dva 25-Watt zesilovače pro přímé připojení reproduktorů. Patentovaný design umožňuje integraci transceiveru Bluetooth (POD) do stropu přímo nad vaším pracovním prostorem a minimalizuje omezení vzdálenosti a zablokování signálu.

BLUE POD AIR je založen na modelu BLUE POD a je navíc vybaven funkcí bezdrátového zrcadlení videa z mobilních zařízení využívající programy Airplay®, Google Chromecast a Miracast ™. Takže, kromě funkcí systému Bluetooth audio conferencing, BLUE POD AIR umožňuje snadné připojení mobilního zařízení k zobrazovacímu zařízené v místnosti (Data projektor, LCD monitor). Stačí klepnout na tlačítko pro připojení k zrcadlení displeje v mobilním zařízení. BLUE POD AIR je také vybaven výstupem HDMI, který podporuje rozlišení až 1080P. Jednotky BLUE POD a BLUE POD AIR lze jednoduše integrovat do stávajícího audio systému jako vstupního zdroje do existujícího audio mixeru nebo k existujícím reproduktorů v místnosti.

Presenter HUB je video rozbočovač určený k zjednodušení prezentací a jednání přímo ve Vaší konferenční místnosti. Podporuje jak kabelové USB a video komponenty (kamery, počítače a multimediální přehrávače), tak i bezdrátová mobilní zařízení využívající programy Airplay®, Google Chromecast a Miracast™. Digitální rozbočovač také zajišťuje konektivitu HDMI s podporou 4K a USB port médií pro připojení k PC nebo Macu, podporuje videokonference, záznam přednášek nebo jiné video softwarové aplikace.
Pomocí portu USB můžete vzít vše, co je připojeno k zařízení Presenter HUB, a přenášet je do softwarových aplikací, jako jsou Zoom®, GoToMeeting ™ a Skype ™.

Audio Presenter HUB obsahuje všechny funkce přístroje Presenter HUB a navíc nabízí integraci zvuku do mixu. Přináší první, skutečné řešení bezdrátového připojení audio + video signálů. Audio Presenter HUB dokáže bezdrátově připojit všechny počítače, tablety a smartphony k nainstalovaným audio a video systémům v místnosti. Kombinujte konferenční hovor s aplikací PowerPoint prostě připojením telefonu k Bluetooth a bezdrátovým připojením notebooku k zobrazovacímu zařízení místnosti. Pokročilý zvukový systém v zařízení Audio Presenter HUB je vybaven profesionálním mixerem s technologií Bluetooth. Integrovaný mixér obsahuje čtyři vstupy, dva line výstupy a dva zesilovače (2x 25W) pro přímé připojení reproduktorů. DSP jednotka zabraňuje vzniku nežádoucího echo efektu a zajišťuje konferenční hovory bez ozvěny. Patentovaný design umožňuje integraci transceiveru Bluetooth (POD) do stropu přímo nad vaším pracovním prostorem a minimalizuje omezení vzdálenosti a zablokování signálu.