Brněnská prodejna hudebních nástrojů MUSICDATA mění majitele

Novým vlastníkem a provozovatelem brněnské prodejny je firma kuba:Music, jejíž majitel, Mgr. Jakub Petr, byl jejím dlouholetým vedoucím.

Brněnská prodejna hudebních nástrojů MUSICDATA mění majitele

Vloženo 04. 02. 2013

Tato provozovna, jedna z nejstarších muzikantských prodejen v Brně, byla otevřena již v roce 1995 na ulici Lidická 12. Z důvodu přestavby divadla byla poté přemístěna na adresu Lidická 30. V roce 2011 byly z důvodu výrazného navýšení prodejní plochy otevřeny nové prostory na adrese Jugoslávská 9.

S nynější změnou majitele se prodejna vrací do nových prostor na ulici Lidická 30.

Společnost MUSICDATA uskutečnila tento krok v souladu se svými dlouhodobými cíli, především pak se záměrem vybudování nového logistického centra ve Velkém Meziříčí, v bezprostřední blízkosti dálnice D1, posílení pozice distributora významných světových značek a v neposlední řadě i rozšíření prodeje prostřednictvím expandujících e-shopů http://www.hudebniraj.cz , http://imusicdata.cz a http://imusicdata.sk

Prodejna KubaMusic v Brně, Lidická 30, bude i nadále výdejním místem pro všechny výše uvedené e-shopy.

V souladu s trendem posledních let, který jednoznačně ukazuje, že zákazníci požadují kromě odborných znalostí i okamžitou skladovou dostupnost zboží, společnost MUSICDATA učinila investice do nového skladového a obchodního areálu, který má ambice stát se jedním z největších ve střední Evropě.