Charly Garcia používá mikrofony Audix na – Say No More Tour

Audix s potěšením oznamuje rozšíření svého mezinárodního seznamu umělců o prestižní Argentinskou rockovou hvězdu Charlyho Garciu. 

Charly Garcia používá mikrofony Audix na - Say No More Tour

Vloženo 11. 01. 2010

Charly zahájil vyprodané turné v Peru v Latinské Americe, kde vystoupil před 15.000 lidmi, kteří se sešli na stadionu Esplanade of Monumental v Limě. Poté se přesunul do Movistar Arény v Santiagu de Chile.

„Splnit požadavky tak zkušených umělců byla pro mě velká výzva," říká Marcelo Telefanko, Charlyeho monitorový zvukař. Poté, co Marcelo přinesl několik typů dynamických mikrofonů na zvukovou zkoušku, Charly se rozhodl, že pro něj bude nejlepší vokální mikrofon OM5, stejně tak jako pro vokalistu Hilda Lizarazu.

Marcelo pokračuje: "Také jsme našli několik zajímavých a netradičních využití pro D6 (hluboké tom-tomy) a Micro D (spodní snare). Mikrofony SCX25A jsou skvělé pro overhead.

Hlavní zvukař, Fabian Giordano, říká: "Jsme velmi spokojeni s výkonem Audix mikrofonů během celého tohoto vzrušujícího tourné."

Fabian a Marcelo vybrali pro tour následující mikrofony:

Kick - D6Snare Top - i5Snare Bottom - MICRO-DHi-Hat - SCX-1 HC Tom 1 - MICRO-DTom 2 - D4 Tom 3 - D6 Ride - SCX-1 HC Over Head L -SCX-25 Over Head R -SCX-25 Guitar front L - i5 Guitar front R -i5 VOX HILDA W -OM5, OM7 VOX KIUGE -OM5, OM7 VOX CHARLY - OM5, OM7 VOX CHARLY -OM5, OM7 CONGA R - D2 CONGA L - D4 CONGAS OH - ADX-51 AUDIENCE MICS - SCX1-C(4)