Chraňte své šňůry a kabely a zároveň se vyvarujte zakopnutí

Chraňte své šňůry a kabely a zároveň se vyvarujte zakopnutí Jednoduchým a snadným řešením, jak chránit volně položené kabely na zemi, je použití Ultra-Sidewinder Cable Protection System™. V unikátním designu nejsou pouze rovné části, ale i zahnuté, díky nimž se lze přizpůsobit jakémukoli zakřivení místnosti, a to včetně rohů.

Chraňte své šňůry a kabely a zároveň se vyvarujte zakopnutí

Vloženo 04. 12. 2013

Vaše kabely budou vždy chráněny a navíc o ně už nikdo nezakopne. Kabely můžete mít v tomto „zakřivení“ neustále nebo je jednoduše „zabalíte“ pouze při určité příležitosti. Už nemusíte volit mezi bezpečností a flexibilitou!

skvělá flexibilita díky zakřivenému tvaru – křivky, rohy, s-křivky…to vše zcela snadno a v naprosto hladkém profilu modulární design umožňuje rychlé překonfigurování, opravu či nahrazení jednotlivých segmentů v případe potřeby jednoduchý systém „snap in“ – stačí zaklapnout a nepotřebujete žádné nářadí zcela libovolná délka dostupné ve třech barevných variantách: žlutá/černá (851800), černá (851802), hnědá (851804) nehořlavost – klasifikace UL94 HB, harmonizováno s IEC

UltraTech ULTRA-SIDEWINDER zakoupíte v e-shopu