Diago Commuter – pro kytaristy na cestách

Jsou chvíle, kdy tvrdý kufr prostě není tak úplně praktický. Možná patříte mezi commutery - „dojíždějící pracovníky“. To jste Vy, pokud chodíte pěšky nebo cestujete metrem po práci na rychlou zkoušku nebo malý akustický koncert, kde potřebujete jen pár pedálů.  

Diago Commuter – pro kytaristy na cestách

Vloženo 06. 12. 2012

Diago Commuter je jednoduchou, přenosnou a lehkou variantou hardcase pedalboardů této firmy.

Silné HDF desce přidává na pevnosti šest gumových podložek, které zaručují extra odolnost a rovnoměrné rozložení váhy pro pocit stability. Nikdo přece nechce, aby se pedalboard prohýbal při každém sešlápnutí pedálu. Pojme až deset efektových pedálů velikosti Boss plus napáječ Diago Powerstaion nebo Micropower 9. Commuter má stejný super-přilnavý povrch, jako robustní hardcase pedalboardy Diago - netřepí se, neopotřebovává se opakovaným odstraňováním pedálů – zůstává přilnavý po celou dobu své životnosti.

Taška pro přenos tohoto pedalboardu je z husté pěny a odolné tkaniny, která chrání před poškozením a poškrábáním. Důvod, proč se zrovna tento materiál používá i na horolezecké batohy, je zřejmý – je to prostě ten nejlepší a nejspolehlivější materiál, který umí odvést tvrdou práci. A navíc – teď už vám nic nezabrání koncertovat i v extrémních nadmořských výškách nebo s Diago Commuter jen tak vyrazit do Himalájí .…