DRUMMING SYNDROME BRNO

V brněnském showroomu Hudebního ráje (showroom i prodejnu najdete na Jugoslávské 9) proběhl dne 5.5.2011 bubenický workshop "DRUMMING SYNDROME" Miloše Meiera. 

DRUMMING SYNDROME BRNO

Vloženo 06. 05. 2011

Během dvouhodinového programu měli návštěvníci možnost slyšet skladby z nové desky Michala Pavlíčka a něco z CD kapely DYMYTRY. Došlo samozřejmě i na bubenická sóla a skladby, zaranžované speciálně pro tyto workshopy.

Mluvilo se o bubnech, co a jak cvičit a samozřejmě nemohla chybět zmínka o Milošově spolupráci s různými hudebníky. Vyhrazen byl i prostor pro dotazy, které hlavní aktér workshopu ochotně zodpověděl.

Akce byla technicky zajištěna produkty, distribuovanými firmou MusicData. O celkové ozvučení se postaral revoluční systém HK Audio Elements, který sklidil uznalý obdiv přihlížejících. Zvučit bicí nebylo potřeba, a tak byl pouze zvuk kopáku snímán oblíbeným mikrofonem Audix D6, a dále byl do mixpultu Yamaha MG166C posílán signál z přenosného multitracku Tascam, kde měl Miloš nahrané zvukové stopy pro svoji show.

K nasvícení scény byla použita světla značek Ultralite a American DJ, vše v technologii LED se skvělým poměrem mezi spotřebou a světelným výkonem.

Návštěvníci workshopu měli dále možnost zhlédnout i další produkty, určené nejen bubeníkům - například na živé hraní i do studia vhodný odposlechový systém značky Fischer Amps Bass Shaker Bass Pump, ButtKicker a produkty firmy Primacoustic, která se zabývá akustickými izolátory pro pevné i mobilní použití.

Všechny zmíněné produkty je možné naživo zhlédnout a samozřejmě zakoupit v prodejnách Hudební ráj anebo on-line na www.hudebniraj.cz

Akce se podařila, proto doporučujeme sledovat stránky Hudebního ráje a také facebook, kde se budou objevovat upoutávky i na další workshopy, a to nejen pro bubeníky.

Váš MusicData a hudebniraj.cz