Eclipse + Oriflame – nové přátelství ze Stockholmu

Švédská kosmetická firma Oriflame Cosmetics, jež je v současnosti jednou z nejdynamičtějších kosmetických firem, co do oblasti přímého prodeje, s ročním obratem přes 15 miliard eur, oslavila ve Švédsku své 45 jubileum 

Eclipse + Oriflame - nové přátelství ze Stockholmu

Vloženo 06. 12. 2012

Pro oslavu této mimořádné události byla vybrána nejmodernější a největší švédská aréna - Friends Arena. Čtyřdenní konference (Oriflame Global Gold Conference) byla prohlášena za největší událost Švédska za rok 2012, neboť uspořádaný galavečer byl koncipovaný pro více než 4000 prominentních zákazníků a zaměstanců. Švédská rentálová společnost a distributor Innovason – Electrosound, jenž zajišťoval ozvučení celého setkání – zvolili srdcem PA systému digitální konzoli Eclipse.

Podle Brollana Soderstorma (Electrosound), který připravoval a obsluhoval Eclipse během celého setkání, to byla naprosto úchvatná show s poměrně značně náročnou organizací a přípravou. “Oriflame je ve Švédsku velkým pojmem, a proto jak gala večeře, tak celý zbytek konference musel být naprosto perfektní a odrážet tak statut a postavení této značky na trhu,” říka Brollan. “Byly tu různé typy živých vystoupení, od rockových/popových kapel, přes akrobaty a tanečníky, až po řečníky a předávání cen. Což zmanená velký počet různých mikrofonů a střídání scén.”

“Podařilo se mi Eclipse plně obsadit, tedy všech 104 vstupů a 48 sběrnic bylo využito. A všechno znělo naprosto perfektně! Výsledkem byl krásný, hutný a otevřený zvuk s dostatečnou hloubkou a skvělou srozumitelností.”