ELEMENTS – získal ocenění MIPA 2011

Čím je filmařům soška Oscara a hudebníkům cena Grammy, tím je pro výrobce profesionální audiotechniky a hudebních nástrojů ocenění MIPA (Musikmesse International Press Award), udělované každoročně po frankfurtském veletrhu Prolight + Sound.

ELEMENTS - získal ocenění MIPA 2011

Vloženo 28. 04. 2011

S potěšením oznamujeme, že porota, složená ze zástupců více než stovky odborných časopisů z celého světa, zvolila ozvučovací systém Elements německé firmy HK Audio nejlepším mobilním PA systémem roku 2011 (Beste PA Portable Sound 2011).

HK Audio Elements poprvé slučuje výhody moderní line array technologie se snadnou manipulací ultra-kompaktních PA systémů. Bez ohledu na to, jak velký je prostor, který potřebujete ozvučit a pro jak velké publikum hrajete, vždy můžete jednoduše sestavit systém vhodný pro každou příležitost s použitím jen 6ti komponentů.

Nezáleží na tom, zda ozvučujete prezentaci nebo kapelu, Elements s maximálním výkonem 3,6 kW zvládne snadno vše, přičemž muzikanti a zvukaři jistě ocení nízkou hmotnost každého komponentu i celého systému. A jelikož je Elements založený na True Line Array technologii, výsledný zvuk je vždy vynikající - takový, jaký byste očekávali od HK Audio.