EVO 4

Nová cesta jak dělat věci

EVO 4

Vloženo 23. 11. 2022

Více než jen další předzesilovač

Předzesilovač EVO bez námahy kombinuje výhody analogové i digitální domény. Předzesilovač EVO má nejen všechny zvukové výhody analogového mikrofonního předzesilovače, ale kombinuje je s digitálně řízenou přesností, což vám dává možnost nastavit zisk s maximální přesností až na decibel.

Navrženo pro změnu hry/gainu

Smartgain

Seznamte se se Smartgainem, dokonalou úsporou času navrženou tak, aby při nastavování úrovní nemusela dohadovat. Smartgain, poháněný naším bleskově rychlým algoritmem, využívá pokročilou špičkovou analýzu k automatické analýze, úpravě a nastavení vašeho zisku na perfektní úrovně – to vše za méně než 20 sekund! Pokaždé vám poskytne dokonalé nahrávky.

- Pracuje na obou vstupech současně
- Už žádné stříhání
- Perfektně sladí stereo páry

Pracuješ sólo?

Máš osobního zvukového technika ?

Nahrávání sáma může být obtížné, zvláště když jste umělec a současně zvukový inženýr – ale se Smartgain jednoduše stiskněte kouzelné tlačítko, začněte hrát a EVO 4 se postará o zbytek.

Pokaždé super čistý zvuk

Vysoce výkonné měniče jsou kritické pro přesné slyšení vašeho zvuku a EVO 4 poskytuje obrovský dynamický rozsah 113 dB spolu se směšně nízkými hodnotami šumu a zkreslení. A s tak dobrým výkonem budete dělat hudbu jako profesionálové, než se nadějete.
● Dělejte kreativní rozhodnutí sebevědomě
● Rychle identifikujte problémy
● Vylepšete svou hru s nahráváním a mícháním

Připravit, nastavit, GO

Není času nazbyt? Připravte se během několika minut a urychlete svůj pracovní postup pomocí krásně jednoduchého systému ovládání jedním knoflíkem EVO 4. EVO 4, navržený od základu jako uživatelsky nejpřívětivější rozhraní na trhu, vám umožní rychle zvládnout ovládání, takže se můžete soustředit na hudbu.

Kytary připraveny

Dejte svým kytarám základ, který potřebují k vytvoření monstrózních kytarových tónů. Náš harmonicky bohatý nástrojový vstupní obvod JFET je navržen tak, aby replikoval vstupní fázi klasického ventilového zesilovače a poskytuje ideální zvukový základ předtím, než zasáhnete své kytarové simulátory.

Připojení

  • Připojte oba studiové reproduktory
  • Připojte sluchátka
  • Ponořte se do hudby

Dejte sbohem latenci

Specifikace neuvěřitelně nízké latence spolu s konfigurovatelným přímým monitorováním udělají problémy s latencí minulostí a nechají vaši kreativitu jít bez přerušení.

Rychlost se snoubí se spolehlivostí

Napájení ze sběrnice USB
Ve studiu se počítá každá sekunda – a se skálopevným výkonem ovladače a vysokorychlostním připojením USB vám EVO 4 vždy poskytne spolehlivost potřebnou k udržení kroku s vaší kreativitou.

Malý, ale mocný

Nenechte se mýlit, i když je EVO 4 malý, je vyroben tak, aby vydržel – což z něj dělá dokonalého společníka doma ve studiu nebo na cestách. Může to být náš nejkompaktnější design vůbec.
- Šířka pouhých 14 cm
- Plně napájen po sběrnici
- 3 roky záruka

Vše je o estetice…

Počínaje vlastním a robustním ovládacím kolečkem až po ikonické osvětlení LED Ring, EVO 4 se nejen skvěle cítí, ale také bude vypadat úžasně na vašem pracovním stole.

Domácí studio, doplňky

Volný software + pluginy
EVO 4 je kompatibilní se všemi hlavními software pro tvorbu hudby a je dodáván s kolekcí profesionálního nahrávacího softwaru, včetně Cubase LE, který vám poskytne vše, co potřebujete k zahájení nahrávání.

Koupit EVO 4 na eshopuKoupit EVO 4 na Dealerzone