EVO SP8 – 8 Channel Smart Mic Preamp

Větší nahrávací relace vyžadují více kanálů a rozšíření vašeho stávajícího zvukového rozhraní prostřednictvím ADAT může být cenově nejefektivnějším řešením pro rozšíření vašeho studia. EVO SP8 poskytuje 8 mikrofonních /  linkových vstupů, 8 linkových výstupů a 2 x ADAT připojení, dostatek síly například pro nahrávání bicích nebo snímání velkého hudebního tělesa.

EVO SP8 - 8 Channel Smart Mic Preamp

Vloženo 18. 01. 2023

Studiový expandér ve formě předzesilovače je tady. EVO SP8 je navrženo tak, aby vašemu studiu poskytlo potřebný výkon a zvýšení schopností. Poskytuje osm inteligentních předzesilovačů EVO, které nabízejí nastavení vlastní úrovně pomocí unikátní funkce Smartgain, pokročilé technologie AD/DA převodníku a všestranné I/O konektivity. Přidejte k tomu dva nástrojové vstupy JFET, zcela nový, průkopnický řídicí systém Motion UI a výjimečný zvukový výkon na celé sestavy. EVO SP8 může být prostě nejchytřejší mikrofonní předzesilovač na světě.

Perfektní partner pro vaše audio rozhraní
Větší nahrávací relace vyžadují více kanálů a rozšíření vašeho stávajícího zvukového rozhraní prostřednictvím ADAT může být cenově nejefektivnějším řešením pro rozšíření vašeho studia. EVO SP8 poskytuje osm mikrofonních/linkových vstupů, osm linkových výstupů a 2 x ADAT připojení, což vám dává dostatek palebné síly pro snadné řešení multi-mikrofonních relací, jako je nahrávání bicích nebo snímání velkého hudebního tělesa.

Získejte nahrávky ve studiové kvalitě

Mikrofonní předzesilovač EVO
Pozdravte předzesilovače, které vaše studio opravdu potřebuje. Osm zvukově ohromujících předzesilovačů EVO bez námahy posouvá vaše nahrávky o úroveň výš a poskytuje profesionální zvukový výkon podpořený 25 lety inženýrských Audient zkušeností. Náš analogový mikrofonní předzesilovač byl navržen tak, aby poskytoval co nejpřesnější, nejčistší a nejvěrnější zdrojovou verzi vašeho zvuku, bez ohledu na to, co nahráváte.

 • Profesionální zvuk
  ○ Získejte nahrávky ve studiové kvalitě
 • 58dB zesílení mikrofonu
  ○ Snadno napájejte na zisk hladové mikrofony
 • Tuny pracovního prostoru
  ○ Plně symetrická signálová cesta
 • Specifikace EIN (Equivalent Input Noise) – (žádný šum, žádné nesmysly)
  ○ Ultra nízké zkreslení, signál s nízkým šumem

Analogový mikrofonní předzesilovač, ale chytřejší
S naší výkonnou technologií předzesilovače EVO vneste své studio do 21. století. Předzesilovač EVO, který kombinuje všechny zvukové výhody analogového mikrofonního předzesilovače studiové kvality s digitálně řízenou hmatovou přesností, vám dává možnost nastavit váš zisk s maximální přesností až na decibel. Nakonfigurujte každý kanál nezávisle

 • Dokonale odpovídající úrovně stereo párů
 • Ovládání ze softwaru
 • Vizuální zpětná vazba na obrazovce v reálném čase

Lepší převodníky = lepší zvuk
Pokročilá technologie převodníku
Ve studiu je zvuk vším a vysoce výkonné AD/DA převodníky EVO SP8 se postarají o to, abyste zvuk slyšeli vždy přesně, ať už nahráváte hudbu nebo posíláte zvuk do vašeho oblíbeného externího racku a zpět do mixu. Lepší převodníky znamenají lepší zvuk – pomáhají vám s jistotou činit kreativní rozhodnutí, identifikovat problémy a zlepšit celkovou hru při nahrávání a míchání.

Totální Gain-changer…
Smartgain
Usnadněte si nahrávání bicích a větších relací pomocí unikátní funkce Smartgain. Automatické nastavení zisku pro všech osm kanálů najednou je možné pouhým stisknutím tlačítka. Smartgain, poháněný naším bleskově rychlým algoritmem Smartgain, využívá pokročilou špičkovou analýzu k automatické detekci, úpravě a nastavení vašeho zisku na perfektní úrovně – to vše za méně než 20 sekund! Nyní je na vás, abyste zjistili, co dělat se vším tím ušetřeným časem…
- Funguje na 8 mikrofonních vstupech samostatně i současně
- Ušetří čas
- Zamezí přebuzení vstupu, clipping

Pracuješ sólo?
Tvůj vlastní zvukový asistent
Nahrávat, upravovat úrovně, a znovu. Zní povědomě? Ušetřete čas a udělejte si z vlastního nahrávání hračku a získejte možnost ušetřit čas pomocí funkce Smartgain. Jednoduše nastavte své mikrofony, stiskněte Smartgain, začněte hrát a EVO SP8 se postará o zbytek.

Rozšířený systém EVO
Kompatibilní s EVO 16
Staňte se ve studiu efektivnější. Uvolněte schopnosti Smartgain spárováním dvou EVO SP8 s audio rozhraním EVO 16 a získejte 24 kanálů mikrofonních předzesilovačů podporujících funkci Smartgain. Ano, se systémem EVO Expanded, který má 24 kanálů najednou se posouváte světelné roky před konkurencí.
- 24 kanálů Smartgain najednou
- Zvuková kontrola celého pásma za méně než 20 sekund
- Kreativita bez přerušení

Představujeme Motion UI
Nový výkonný řídicí systém
Procházejte hardwarové funkce SP8 bleskovou rychlostí díky zcela novému uživatelskému rozhraní Motion UI. Poprvé v historii ohromující plnobarevná obrazovka s vysokým rozlišením inteligentně zobrazuje informace tak, jak je potřebujete, a přeměňuje EVO SP8 na plně pohlcující, snadno použitelný inteligentní předzesilovač – první svého druhu.

Displej
Každé nastavení, každý detail, každý stisk tlačítka se krásně zobrazí na TFT podsvíceném LCD displeji, který poskytuje vizuální zpětnou vazbu vašeho zvuku v reálném čase, což vám umožní provádět změny za běhu a převzít úplnou kontrolu nad EVO SP8, aniž byste se museli dívat do počítače.
Technologie IPS navíc znamená, že informace na obrazovce zůstanou čitelné bez ohledu na úhel pohledu – ideální pro různá nastavení.

Stav kanálu
Stisknutím tlačítka vstupu se na okamžik zobrazí název kanálu, úrovně a funkce aktivované pro daný konkrétní kanál. Všechny informace, které kdy potřebujete, na jednom místě.

Měření
Sledujte své úrovně rychlým procházením vstupních úrovní pomocí křišťálově čistého, celobarevného ukazatele měření EVO SP8.

Ovládání jedním knoflíkem
Navrženo pro udržení vaší relace v pohybu, One-Knob-Control vám umožní procházet hardwarovými funkcemi EVO SP8 z jediného centralizovaného bodu. Neomezený výkon, jednoduché ovládání.

Klasický tón, moderní zvuk
2 x nástrojové vstupy
Chcete-li vytvořit monstrózní kytarový zvuk, potřebujete ten správný základ. Náš harmonicky bohatý nástrojový vstupní obvod JFET je navržen tak, aby replikoval vstupní fázi klasického lampového zesilovače, a poskytuje ideální zvukový základ předtím, než nasadíte své kytarové simulace.

Připraven pro ostré nasazení v boji
SP8 byl pečlivě navržen tak, aby vypadal úžasně jak na vašem stole, tak ve vašem racku. Super jasné podsvícené LED osvětlení nejen vypadá úžasně, ale zajišťuje viditelnost v nejtemnějších studiích, zatímco pevné ocelové šasi zajišťuje, že EVO SP8 zvládne výzvy každodenního používání ve studiu i na cestách.

Destop nebo do Racku
Přenosný
EVO SP8 se svým klamavě malým tvarovým faktorem je navržený tak, aby jednoduše zapadl přímo do vašeho studia. Přestože je SP8 nabitý funkcemi, se šířkou něco málo přes 35 cm a protiskluzovými gumovými nožičkami, funguje perfektně, ať už na vašem stole, jako mobilní sestava nebo jako trvalá jednotka ve vašem studiu.

Přátelský k životnímu prostředí
Abychom minimalizovali náš dopad na životní prostředí, budou 19“ Rack držáky EVO SP8 k dispozici jako volitelné příslušenství. Tím se snížíme požadavky na další suroviny, snížím přepravní objemy a tím i naši uhlíkovou stopu. Obaly EVO SP8 využívají recyklované materiály, přičemž použití plastů je minimální.

Záruka
Všechny naše produkty jsou dodávány s tříletou omezenou zárukou, která vám zaručuje další ochranu a klid, když si vyberete EVO Audient.

ARC
EVO SP8
je kompatibilní se všemi hlavními audio software a pluginy a je dodáván s kolekcí profesionálního nahrávacího softwaru včetně Cubase LE, který vám poskytne vše, co potřebujete k zahájení nahrávání ihned po vybalení.

Koupit na eshopu iMusicdata.cz