Festival v ulicích Ostrava 2012

Stejně jako v předešlém ročníku, jste měli možnost se s námi potkat na Festivalu v ulicích, který probíhal souběžně s jedním z největších fetivalů v České republice, Colours of Ostrava. Jam Stage MusicData se v tomto ročníku nacházela poblíž nově vybudovaného obchodního centra Nová Karolína.

Festival v ulicích Ostrava 2012

Vloženo 17. 07. 2012

O výbornou prezentaci novinek Hughes & Kettner Tubemeister (5W, 18W, 36W), kytarových krabiček Majik Box a strunných nástrojů Vintage prezentoval kytarista Jaroslav Malý s dcerou Terezou. Čistý zpěv Terezy byl snímán mikrofonem Audix OM5 a zbylou reprodukci se postarala aparatura HK Audio Elements v sestavě Band 1 o výkonu 1200W.

Na JamStage MusicData po oba dny nechyběl ani známý ostravský hlasový improvizátor Patrik Kee, který pomocí interaktivního zpívání zapojil celé své obecenstvo.

Všem, kteří si nestihli zahrát nebo jim byly 2 dny Jamování málo, připomínám, že můžou této možnosti využít v našich showroomech. Proto neváhejte, vemte své nástroje, kamarády a přijeďte za námi do Brna nebo Velkého Meziříčí.

Fotky z této akce naleznete na našem facebooku