Festival Zámostí 2010 v Třebíči se blíží!

Již po čtrnácté se v Třebíči na Podzámecké nivě uskuteční festival Zámostí. Areál festivalu se nachází na krásném místě mezi řekou Jihlavou a třebíčským zámkem. Oficiální začátek je v pátek 4. června od 16:00, program v sobotu 5. června startuje ve 12:00.

Festival Zámostí 2010 v Třebíči se blíží!

Vloženo 07. 05. 2010

Hudebniraj.cz stage - hlavní scéna festivalu Zámostí

Součástí festivalu Zámostí jsou dvě scény, na hlavní scéně hrají známější kapely a druhá scéna patří alternativním a méně známým kapelám. Mezi další scény patří již několik let cirkusový stan s produkcí taneční hudby. V roce 2009 byla poprvé uvedena i Ultimaclub.cz stage, na které byla produkována také taneční hudba. Mezi další projekty a akce spojené s festivalem Zámostí patří i filmový klub Zámostí v kině Pasáž, kde jsou odehrávány klubové filmy.

Hudebniraj.cz - největší prodejna hudebních nástrojů na Moravě - je hlavním partnerem festivalu Zámostí a svoje jméno propůjčila i hlavní scéně. Pro návštěvníky Zámostí to znamená lepší zvuk, lepší světlaa skvělý zážitek!

Návštěvníci festivalu se letos mohou těšit na kapely jako jsou například: KRUCIPÜSK, VYPSANÁ FIXA, NIGHTWORK, HORKÝŽE SLÍŽE, IVAN MLÁDEK & BANJO BAND a další...