Francouzské národní divadlo zvolilo Innovason

Nové národní divadlo Saint Nazare na západním pobřeží Francie, všem známé jako "Le Theatre", je jedním ze 70 národních divadel ve Francii. "Le Theatre" připomíná velký betonový bunkr, v jehož stěnách jsou vyryté květinové ornamenty.

Francouzské národní divadlo zvolilo Innovason

Vloženo 30. 01. 2014

"Le Theatre" muselo splnit přísné technické požadavky, včetně audio vybavení. Ředitel techniky, Patrick Balaud, měl od počátku jasno v tom, že na postu FOH v divadle pro 826 diváků chce mít jednoznačně Innovason Eclipse GT.

Louis Perennou, generální manažer divadla, říká, že ve prospěch Eclipse hovořil mimo jiné i fakt, že se jedná o francouzský produkt. "Byla to tak trochu i otázka národní hrdosti, když jsme mohli zmínit, že prestižní národní scéna bude mít francouzské vybavení," dodává Perennou. "Ačkoli Innovason je ve vlastnictví německé společnosti, Eclipse je ve francouzském designu a technická podpora je taktéž zajištěna z Francie." Nicméně, ať už francouzský či nikoli, Eclipse GT by nebyl vybrán pokud by nevyhovoval striktně vymezeným standardům "Le Theatre". V porovnání s jinými pulty, byl Eclipse bezkonkurenční. "Byli jsme prostě naprosto unešeni kvalitou zvuku," říká Perennou. Další předností je flexibilita. "Lze nastavit vpodstatě cokoli a jakkoli a přesně tak, jak to odpovídá konkrétnímu představení. Pravdou je, že chvíli trvá, než si člověk zvykne na nový pult. Ale jakmile se to naučíte, už nikdy nechcete nic jiného!"

Technické specifikace konzole Innovason Eclipse GT naleznete zde