Frankfurt MusikMesse 2012 Prolight and Sound – ozvučovací technika

Novinky z Frankfurt MusikMesse 2012 Prolight and Sound

Frankfurt MusikMesse 2012 Prolight and Sound - ozvučovací technika

Vloženo 29. 03. 2012

OZVUČOVACÍ TECHNIKAYamaha digitální mixpulty řady CL

Sestává se z modelů:

CL-1 (48 mono, 8 stereo)

CL-3 (64 mono, 8 stereo)

CL-5 (72 mono, 8 stereo, vestavěný MeterBridge)

Pro základní používání je navržen StageBox Rio:

Rio1608-D (16in, 8out)

Rio3224-D (32in, 16 analog out, 8AES/EBU out)

komunikujících v protokolu Dante (Cat5).

Komunikace v Dante je implementována přímo v pultech, sloty pro 3 YGDAI karty zůstávají volné.

Přímo v pultu je v analogu 8in, 8 out. Pulty lze kaskádovat.

YAMAHA mini YGDAI karta Dugan-MY16

Tato karta umožňuje automatickou mixáž vstupních kanálů, nejčastěji použitelnou na konferencích. Je vyvinuta Danem Duganem, který se touto problematikou zabývá již pěknou řádku let. Principem je útlum momentálně nepoužívaných mikrofonů a tím pádem eliminaci ruchů v pozadí. Umí takto míchat 8 kanálů 96kHz, nebo 16 kanálů 48kHz.

YAMAHA mini YGDAI karta MY4-AEC

Tato karta umožňuje eliminivat zpětnou vazbu při internetových konferencích.

Umí obsloužit celkem 4 kanály in a 4 kanály out.

EZ-220 je skvělý keyboard pro hraní, ale hlavně pro výuku hry na nástroj. Po připojení iPadu můžete díky aplikaci “EZ!” začít hrát ihned po zapnutí nástroje, i když jste předtím nikdy na nástroj nehráli.

Keyboard s rozsahem 61 kláves s dynamikou úhozu a s funkcí podsvětlení kláves, který nabízí 392 vysoce kvalitních zvuků a vestavěné bezdrátové propojení na aplikaci od Yamahy "EZ-220 Page Turner" ve vašem iPadu.

Mixážní pult YAMAHA MGP 16X

Není to jen mixážní pult pro živé kapely a DJe. MG sérii mixážních pultů lze snadno přizpůsobit skutečně široké škále aplikaci od přenosných PA systémů až po pevné instalace. Nyní včetně nově přidaných digitálních funkcí a se skvělým zvukem nabízí MGP řada nekonečné možnosti využití.

Oddělené mikrofonní předzesilovače “D-PRE” třídy A studiové kvality s invertním darlington obvodem Hudební X-pressive EQ založený na proslulé VCM technologii od Yamahy Profesionální 1-ovladačové kompresory s LED indikátory Dvojice vysoce kvalitních digitálních efektových procesorů: Pokročilý REV-X a klasický SPX Stereo hybridní kanály využívající vlastní patentované DSP Digitální připojení pro iPod/iPhone MGP Editor pro detailní nastavování DSP procesoru mixážního pultu přes iPod/iPhone Robustní, nárazuvzdorné, práškově lakované kovové šasi Integrované úchyty do racku pro snadnou montáž do racku Vestavěné univerzální napájení pro použití kdekoli na světě 0 mikrofonních vstupů s 48V phantomovým napájením a HPF na kanál Přídavné 2TR vstupy s možností přijmout signál z analogového zařízení nebo přes USB z přístrojů iPod/iPhone 16 linkových vstupních kanálů (8 mono vstupů a 4 stereo vstupy) 2 AUX Sends + 2 FX Sends 4 GROUP sběrnice + ST sběrnice

Od předzesilovačů, přes EQ a efekty až po funkce hybridního kanálu a iPod/iPhone konektivitu – v každém ohledu, každou funkcí, každým zvukem se MGP série k prémiovým mixážním pultům ve své třídě

Mixážní pult YAMAHA MGP 12X

Není to jen mixážní pult pro živé kapely a DJe. MG sérii mixážních pultů lze snadno přizpůsobit skutečně široké škále aplikaci od přenosných PA systémů až po pevné instalace. Nyní včetně nově přidaných digitálních funkcí a se skvělým zvukem nabízí MGP řada nekonečné možnosti využití.

Oddělené mikrofonní předzesilovače “D-PRE” třídy A studiové kvality s invertním darlington obvodem Hudební X-pressive EQ založený na proslulé VCM technologii od Yamahy Profesionální 1-ovladačové kompresory s LED indikátory Dvojice vysoce kvalitních digitálních efektových procesorů: Pokročilý REV-X a klasický SPX Stereo hybridní kanály využívající vlastní patentované DSP Digitální připojení pro iPod/iPhone MGP Editor pro detailní nastavování DSP procesoru mixážního pultu přes iPod/iPhone Robustní, nárazuvzdorné, práškově lakované kovové šasi Integrované úchyty do racku pro snadnou montáž do racku Vestavěné univerzální napájení pro použití kdekoli na světě 6 mikrofonních vstupů s 48V phantomovým napájením a HPF na kanál 12 linkových vstupních kanálů (4 mono vstupy a 4 stereo vstupy) Přídavné 2TR vstupy s možností přijmout signál z analogového zařízení nebo přes USB z přístrojů iPod/iPhone 2 AUX Sends + 2 FX Sends 4 GROUP sběrnice + ST sběrnice Od předzesilovačů, přes EQ a efekty až po funkce hybridního kanálu a iPod/iPhone konektivitu – v každém ohledu, každou funkcí, každým zvukem se MGP série k prémiovým mixážním pultům ve své třídě.

LUCAS NANO 300

LUCAS NANO 300 - nový přírůstek do rodiny LUCAS. Tentokrát velmi kompaktní systém s velmi širokým rozpětím možností využití. Konstrukce je vymyšlena nejen na živé vystupování a prezentační akce, ale i na domácí či pevnou instalaci.

ELEMENTS plus

Pro zajištění větší flexibility u větších výkonnějších sestav, ale z co nejmenším počtem spojů, udělala firma hk audio pro vás elements plus. Jedná se o jednotku E835 (300wattů 8ohmů) a o 2x10“ aktivní bas o výkonu 1200 wattů. Ale to jen pro sebe. Dalších 1200 wattů, které zesilovač dokáže, můžete použít na živení dalšího pasivního subbasu L SUB 1200 a k tomu ještě 3x 835E jednotky.

Elements install kit

O tom, že je elements všestranně univerzální aparát není pochyb. A že lze použít pro jakékoliv aplikace dokazuje i fakt, že lze zakoupit instalační sadu pro pevné instalace a to jak v pasivním tak v aktivním provedení. Kombinovat lze i jednotky 435 a 835 společně. Na výběr bude i barevné provedení černá a bílá.

MasterbayS

Nový MasterBay S umí komfortně ovládat až čtyři stereo procesory. Včetně všech fascinujících možností vám umožní získat ty nejlepší výsledky z vašeho zařízení, pro dokonalou nahrávku i mix.