Frankfurt Musikmesse 2012

Novinky z Musikmesse 2012

Frankfurt Musikmesse 2012

Vloženo 29. 03. 2012

TubeMeister 36 Head celolampová kytarová hlava

Tříkanálový celolampový zesilovač – nezávislé gain a master pro každý kanál. Možnost midi ovládání, reverb, power soak (36,18, 5, 1 a 0 W), Red Box – DI output. Viděli jste někdy, aby byla brzda (power brake, power soak či attenuator - jak se to vše nazývá) ovládána přes midi?

Chcete hrát čistý zvuk přes plný, otevřený koncák s 36 W, tak aby byl čistý zvuk „headroom“ a zkreslený na 5W, aby lampy byly řádně vytavené?? Tak pak si zkuste nový TubeMeister 36 …

K tomu reverb a možnost zvučení a nahrávání přímo do pultu přes skvělý Red Box …. | Pro Class Základní řada kytarových apartur s vynikajícími parametry | Pro Class

YAMAHA EZ-220 keyboard

EZ-220 je skvělý keyboard pro hraní, ale hlavně pro výuku hry na nástroj. Po připojení iPadu můžete díky aplikaci “EZ!” začít hrát ihned po zapnutí nástroje, i když jste předtím nikdy na nástroj nehráli.

Keyboard s rozsahem 61 kláves s dynamikou úhozu a s funkcí podsvětlení kláves, který nabízí 392 vysoce kvalitních zvuků a vestavěné bezdrátové propojení na aplikaci od Yamahy "EZ-220 Page Turner" ve vašem iPadu.

YAMAHA Tyros

U příležitosti 10. výročí série Tyros, nejúspěšnějšího klávesového aranžéru, který kdy Yamaha vyrobila. YAMAHA připravilä tuto úžasnou speciální edici modelu, limitovanou pouze na 2,500 kusů nástrojů. Je to náš způsob, jak říci “děkujeme” obrovské rodině profesionálů a nadšenců, díky kterým je Tyros dnes tím čím je.

Prémiová hudební pracovní stanice od Yamahy – Bezkonkurenční kvalita, funkční výbava a výkon