Gibson předváděl své novinky ve Frankfurtu na Hughes & Kettner Coreblade Metal Head

Na letošním Frankfurt Musikmesse 2010 bylo vidět značku Hughes & Kettner na mnoha stáncích. Nás obzvlášť těší, že i na prestižním stánku Gibson se předvádělo na novinku Coreblade Metal Head. Coreblade tak byl představen hráči jako jsou Kee Marcello (Europe) nebo Jeff Waters (Annihilator).

Gibson předváděl své novinky ve Frankfurtu na Hughes & Kettner Coreblade Metal Head

Vloženo 29. 03. 2010

Coreblade Metal Head 2010 má 4 kanály (Clean, Drive, Ultra I, Ultra II), 100 Watt, 128 pamětí (do pamětí se ukládá pouze hodnota odporu z potenciometrů – proto klasický lampový zvuk není nijak negativně ovlivněn). Unikátní je možnost kdykoliv měnit lampy EL34 nebo 6L6 nebo je i míchat vzájemně mezi sebou díky TSC control (automatické nastavení bias). Zesilovač má díky paralelní efektové jednoce možnost využití Reverb, Delay, Modulation (Chorus, Flanger, Phaser, Tremolo), dále má skvělý programovatelný inteligentní Noise Gate a další raritu : ukládání dat z paměťové banky na USB. Není nic příjemnějšího, než když přijede Jeff Waters z Annihilator do Evropy, a během pár vteřin „přesype“ svá nastavení z mobilního telefonu do Coreblade a jde na „stage“

Ukázku jak Kee Marcello (Europe) hraje na stánku GIBSON na Coreblade Metal Head můžete vidět zde (Frankfurt Musikmesse 2010) :