HK Audio a Hughes and Kettner na Festiwallu 2018

Velké díky návštěvníkům pražského Festiwalu. Podle pořadatelů vás Festiwalem prošlo přes 6000! Jsme rádi, že vás potěšilo, že si můžete vše vystavené sami osahat, vidět na vlastní oči a slyšet na vlastní uši. Děkujeme za návštěvu HK Audio Trucku, a kdo nebyl, tak třeba příště!

HK Audio a Hughes and Kettner na Festiwallu 2018

Vloženo 21. 09. 2018

Velké díky návštěvníkům pražského Festiwalu, který probíhal stejně jako minulý rok v Praze od 7. do 9. září. Podle pořadatelů vás Festiwalem prošlo přes 6000! A my máme radost, že HK Audio Truck vzbudil z vaší strany tak velký zájem. Mohli jsme se vámi potkat a s potěšením tolikrát slyšet, že vystavené zboží dobře znáte a máte s ním dobré zkušenosti. S kytarovými aparáty Hughes & Kettner i ozvučovacími systémy HK Audio, stejně jako s profesionálními americkými mikrofony Audix, bezdrátovými systémy Mipro nebo studiovou technikou Audient.

Jsme rádi, že vás potěšilo, že si můžete vše vystavené sami osahat, vidět na vlastní oči a slyšet na vlastní uši. V případě Kettnera, který se dnes řadí k nejprodávanějším značkám na světě, jste viděli nové modely Deluxe 20, Deluxe 40 i top hit Grandmeister Deluxe 40 společně s postupně odcházejícími Tubemeistery 18, 36, 36 Combo. Hráče na akustické nástroje zaujalo akustické kombo era1 oceněné prestižním Premier Gear i novější era2, které zvládne i kontrabas. U HK Audia byly k vidění a slyšení největší šlupky - NANO 608i , NANO 605FX, NANO 305 FX, Elements Gala, LUCAS 2K15, Linear Sub 1800, L3112FA, L5112FA, L5112XA, nebo kompletní řada P:RO.

Děkujeme za návštěvu HK Audio Trucku, a kdo nebyl, tak třeba příště! Jinak ale, otevřeno máme celý rok!