HK Audio FINEO

Nová série profesionálních instalačních reprosoustav.

HK Audio FINEO

Vloženo 19. 10. 2023

FINEO je nová řada produktů HK Audio pro každodenní profesionální vnitřní pevné instalace. FINEO nabízí mnoho detailních řešení, jeho použití je nekomplikované s vysokou kvalitou zvuku, pevným montážním příslušenstvím a snadnou integrací.

Na základě zpětné vazby od instalačních profesionálů s mnohaletými zkušenostmi bylo pro FINEO implementováno mnoho funkcí produktu, které zaručují snadnou integraci v praxi. Široká řada produktů se skládá z pěti pasivních Mid/High jednotek a pěti subwooferů, které jsou standardně k dispozici v černé a bílé barvě. Sofistikované a rozsáhlé příslušenství nabízí jednoduchá a bezpečná řešení pro všechny myslitelné scénáře instalací.

Nové formáty, maximální flexibilita
Řada reproduktorů FINEO, od základů přepracovaná, nabízí funkce a formáty, které jsou zvláště důležité a žádané pro moderní instalace. Stejně jako koaxiální 5″/1″ kompaktní reproduktor FO 5 a závěsné subwoofery FO S112 F a FO S118 F.
Výkonné, otočné výškové reproduktory jsou již známé z profesionálního touring modelu CONTOUR CX 8.

Snadná integrace a komplexní dokumentace
Standardizovaný vzor otvorů VESA je standardně k dispozici na zadní straně všech Mid/High reprosoustav jednotek FINEO. Uvnitř krytu je uchycení zesíleno velkorysými ocelovými výztuhami. Kromě nového sofistikovaného příslušenství FINEO lze použít i instalační materiál od dodavatelů třetích stran, což značně urychluje a usnadňuje integraci do stávajících systémů.

K dispozici jsou předvolby DSP pro zesilovače Lab.gruppen IPX a LEA Professional, současně s nastavení filtrů pro mnoho dalších DSP platforem. K dispozici jsou také simulační data ve formátu GLL pro EASE a EASE FOCUS 3, stejně jako podrobné pokyny k instalaci, zadávací dokumentace a mnoho dalších podrobností o všech produktech.

Příslušenství – komplexní, chytré, robustní a bezpečné
Řada FINEO nabízí to správné příslušenství pro nejrůznější, i neobvyklé scénáře použití. Od jemně nastavitelných U-držáků přes 360° držáky, otočné a naklápěcí držáky až po držáky na stativ a L-držáky – žádné limity nápadům na umístění se téměř nekladou. A to vše s maximální bezpečností, dokonale přizpůsobenou reproduktorům FINEO. Vzor otvorů VESA na každé horní jednotce znamená, že lze použít také instalační materiál od jakéhokoli výrobce třetí strany.

Odolný proti nárazu míče
Všechny reproduktory FINEO jsou standardně odolné proti nárazu míče. Splňují tak přísné požadavky německé normy pro sportovní zařízení (DIN 18032-3). Konstrukce ozvučnice reprosoustav FINEO jsou také extrémně robustní. Masivní ochranné mříže a dodatečné ocelové výztuhy si poradí i s největšími mechanickými nároky.