HK Audio Linear 7 – profesionální PA reprosoustavy s pokročilou síťovou komunikací

LINEAR 7 je nová, nejpokročilejší série aktivních reprosoustav v nabídce HK Audio která je skutečným profesionálním nástrojem pro zvukaře, rental firmy, DJs, hudební kluby, apod.

HK Audio Linear 7 - profesionální PA reprosoustavy s pokročilou síťovou komunikací

Vloženo 17. 06. 2019

LINEAR 7 je nová, nejpokročilejší série v nabídce HK Audio. LINEAR 7, který je skutečně živým nástrojem pro profesionály, DJs a PA rental firmy a nabízí opravdu nejmodernější DSP technologii řízenou pomocí rozhraní ethernet, kterou lze díky DSP audio výstupu dokonce použít k ovládání dalších reproduktorů řady LINEAR. LINEAR 7 navíc nabízí uživatelsky přívětivé kardioidní nastavení pro práci se subwoofery a je připraven pro síťový protokol MILAN - nový připravovaný standard digitální audio sítě pro streamování zvuku.

Reprosoustavy HK Audio řady LINEAR jsou již více než 25 let řešením pro jednoduché profesionální zvukové produkce. Profesionální ovládání, bohaté zobrazení detailů, dostatek pracovního prostoru a vysoká hladina akustického tlaku nastavují výkonnostní laťku ve své třídě. Zcela nová řada LINEAR 7 však zvedá laťku ještě výš. Výkonná DSP jednotka a pokročilé inteligentní připojení nabízí nejenom špičkovou reprodukci. Díky mnohem efektivnějšímu způsobu zapojení a řadě funkcí, včetně nového, zdokonaleného zdroje napájení, také usnadňují produkce mobilního ozvučení.

I když se řada LINEAR 7 silně opírá o elegantní vzhled a robustní vlastnosti řady LINEAR 5, je tato série doplněna elegantně rafinovanými detaily. Rodina reprosoustav LINEAR 7 představuje technicky a akusticky zcela nový vývoj, využívá vysoce výkonných reproduktorů nejnovější generace, speciálně navržené zvukovody, vysoce výkonný koncový zesilovač třídy Pascal-Class-D, filtraci FIR a nejnovější, mimořádně výkonnou DSP platformu s převodníky s vysokým rozlišením, které činí z rodiny LINEAR 7 akusticky precizní nástroj pro náročné aplikace.

Kardioidní mód

Zatímco jsou středové a výškové frekvence přirozeně směrové, nízké frekvence se šíří sféricky. Tato skutečnost často vede k nepříjemnému přebytku nízkých frekvencí na jevišti, za samotnými  reprosoustavami. Linear 7 tak nabízí detailní kontrolu s přesnou definicí parametrů pro distribuci zvuku. A pokud jde o nastavení nízkých frekvencí, neexistuje ke kardioidní technologii žádná alternativa.

Subwoofer 18 "Linear 7 tak splňuje oba mechanicky as dostupnými sadami filtrů, předpoklady pro rychlé a snadné provádění efektivních kardioidních nastavení. Díky svým hardwarovým funkcím a sadami filtrů, LINEAR 7 118 Sub A Subwoofer poskytuje rychlý a snadný způsob konfigurace efektivního kardioidního nastavení.

Milan audio streaming

Stejně jako mnoho předních dodavatelů AV techniky využíváme pro přenos audio dat protokol Milan, nejmodernější síťové prostředí založené na protokolu AVB. Certifikace pro Milan je v přípravě (stav k září 2019).

Rozšířené dálkové ovládání

LINEAR 7 nabízí něco, co se očekává pouze od velkých, drahých touring systémů: možnost centrálně z pracoviště FOH kontrolovat a ovládat kontrolovat každou mid/high jednotku, subwoofer a pódiový monitor.

DSP Out

DSP Out je praktická funkce exkluzivně pro reprosoustavy LINEAR 7, slouží k integraci externí aktivní reprosoustavy, která není vybavena síťovým rozhraním jako v modelech LINEAR 7.

HK Audio Linear 7 - stránka výrobce