HK Audio LUCAS 2K – nový nekompromisní aktivní PA systém pro mobilní DJs

HK Audio představuje LUCAS 2K, nový kompaktní PA systém optimalizovaný pro mobilní DJ. Aktivní 2.1 stereo ozvučovací systém LUCAS 2K se stane novým společníkem pro mobilní akce, jako jsou svatby, oslavy, firemní akce a párty.

HK Audio LUCAS 2K – nový nekompromisní aktivní PA systém pro mobilní DJs

Vloženo 25. 10. 2017

K dispozici jsou dva modely: LUCAS 2K15 který je vybaven 15 palcovým basreflex subwooferem s dřevěnou ozvučnicí a LUCAS 2K18, který nabízí 18 palcový subwoofer pro ještě větší sílu v basech. Oba systémy jsou doplněny dvojicí pasivních satelitů osazených kombinací 8 "/ 1".

Navržený, konstruovaný a postavený v Německu, systémy LUCAS 2K využívají prvotřídní komponenty, nově vyvinutý 2000 Watt zesilovač a pokročilou technologii DSP. To vše umožňuje DJ-ům dosáhnout dokonalé rovnováhy mezi uklidňující hudbou na pozadí, ostrým a artikulovaným zesílením řeči a pulsujícími rytmy zaplavujícími celý taneční parket.

LUCAS 2K je vybaven speciálně laděnými filtry, které zajišťují optimální reprodukci se všemi druhy zdrojů signálu. Při potřebě více nízkých frekvencí je možné systémy jednoduše rozšiřovat a to pomocí aktivních subwooferů LINEAR SUB 1500 A (LUCAS 2K15) a LINEAR SUB 1800 A (LUCAS 2K18 ).

Praktické prvky, jako jsou geniální vestavné rukojeti HK Audio a držáky reproduktorů M20, činí manipulaci s LUCAS 2K extrémně jednoduchou a pohodlnou - 53 kg systém LUCAS 2K15 může být dokonce přepravován a sestaven pouze jednou osobou. Technologie MonoTilt potom nabízí nastavení přesného úhlu satelitů vůči publiku. Řada praktických doplňků, jako jsou reproduktorové stojany, přepravní obaly naznačují, že LUCAS 2K je připraven pro každou příležitost.

Rüdiger Forse, vedoucí produktový manažer společnosti HK Audio, uvedl: "Když jsme v roce 1998 přišli s novou koncepcí lehkého ultra kompaktního aktivního systému (Lightweight Ultra Compact Active System), vznikla nová kategorie PA – zkratka LUCAS. V Evropě se systém LUCAS rychle stal nejlepší volbou pro mobilní baviče a v průběhu let se stala synonymem pro aktivní 2.1 systémy."

"Nyní v roce 2017, LUCAS 2K přináší další zlepšení všech aspektů systému LUCAS: snadnou přepravu, plug-and-play rychlé nastavení, zcela nový ohromující vzhled a nejvíce elektrizující stereofonní zvuk, který jsme kdy pro LUCAS navrhli. Jedná se o kompaktní PA mobilní systém, po kterém volali DJ po celém světě. Jednoduše nejjednodušší způsob, jak začít party a to ve velkém stylu! Přidejte kvalitu vyrobenou v Německu a máte PA systém, který bude brzy srdcem mobilního DJ 21. století všude kam přijede."

Lucas 2K15 bude dostupný koncem října a Lucas 2K18 v polovině listopadu 2017.

 

Více informací o LUCAS 2K15Více informací o LUCAS 2K18