HK Audio představuje L5 LTS a L Sub 4000A

HK Audio představují nejnovější přírůstek do rodiny Linear 5 Serie, L5 LTS A - long-throw aktivní reprosoustavu a L SUB 4000 A – aktivní subwoofer.

HK Audio představuje L5 LTS a L Sub 4000A

Vloženo 11. 08. 2015

L5 LTS A je lákavou alternativou ke konvenčním kompaktním line array z hlediska ceny a zvukového projevu. L5 LTS A je mimořádně efektivní, snadno ovladatelný ozvučovací systém jak pro profesionální zvukaře, tak pro pevné instalace v klubech.

Dvojice reprosoustav L5 LTS A představuje koncept integrovaného line-array ve formátu klasického kompaktního bodového zdroje, přičemž může být nasazena jako zavěšená sestava nebo jako Ground-Stack.

I když i samotný L5 LTS A satelit dosahuje long-throw výkon běžného line-array, speciální audio charakteristiky L5 LTS A také umožňují nastavit akusticky korektní head-stack a horizontální cluster, a dvě tyto konfigurace mohou být kombinovány jako head-stack cluster.

Srdcem L5 LTS A je Multicell transformátor kompletně vyvinutý v HK Audio. Unikátní konstrukce nabízí tři hlavní výhody: extrémně vysokou SPL, minimální zkreslení ve slyšitelném rozsahu až do 20 kHz, a + 5 ° / -30 ° zakřivené vlnoplochy podobné multi-komponentním line array.

L SUB 4000 A poskytuje ideální low-end podporu pro L5 LTS A. Univerzální konstrukce může sloužit jako přídavný Sub-low box pro subwoofer L SUB 2000 A, nebo jako subwoofer pro všechny aktivní Linear 5 Fullrange reprosoustavy. L SUB 4000 A dodává dynamickou odezvu i nejhlubších pásmech současně s maximálním SPL. L SUB 4000 A je vybaven předzesilovačem umožňujícím jak mono, tak stereo provoz, takže je možné samostatnou jednotku nasadit jako centrální subwoofer pro celý 2.1 stereo systém.

Alexander Wollenberg, HK Audio Product Manager, říká: "Systém Linear 5 se na světovém trhu etabloval jako opravdový vůdce v 1. třídě a to díky extrémnímu SPL a všestrannosti v možnostech využití. Jsme velmi hrdí na nové L5 LTS A a L SUB 4000 A, které stanovují nové standardy v oblasti srovnání pořizovací ceny s výkonem a představují pro HK Audio skutečný krok vpřed. HK Audio bude svým uživatelům po celém světě nadále poskytovat vynikající kvalitu ozvučení společně se širokou škálou použití."

více informací k produktech