HK Audio rozšiřuje portfolio SI SERIES o vysoce kvalitní stropní reprosoustavy

Instalační řada SI SERIE rozšiřuje portfolio o modely CM-X představující tři vysoce kvalitní stropní reprosoustavy s přizpůsobitelným designem, jednoduchou instalací a obsluhou a také s nekompromisní kvalitou zvuku.

HK Audio rozšiřuje portfolio SI SERIES o vysoce kvalitní stropní reprosoustavy

Vloženo 29. 04. 2024

Řada HK Audio SI SERIES, která byla speciálně přizpůsobena potřebám dnešního instalačního trhu, je známá svými technickými vlastnostmi a podrobnými řešeními se rozšiřuje s CM-X o tři vysoce kvalitní stropní reprosoustavy.

Všude tam, kde hudba a řeč musí být více než jen v pozadí, jsou reprosoustavy SI SERIES CM-X ideálním nástrojem: V kavárnách, restauracích a barech, cateringu, hotelech, konferenčních prostředích, obchodních centrech nebo komunitních a klubových centrech. CM-X zapadá do projektu jako součást vysoce kvalitního systémového řešení.

CM-X rozšiřuje portfolio SI SERIES o zvláště kvalitní a diskrétní stropní reproduktory s přizpůsobitelným vzhledem, jednoduchou instalací a ovládáním. Modely CM-4, CM-6 a CM-8 („Ceiling Mounted“) CM-4, CM-6 a CM-8 nabízejí nejen mimořádně vysokou maximální hladinu akustického tlaku , ale také poskytují velmi vysokou kvalitu zvuku díky výběru vysoce kvalitních komponent reproduktorů, extrémně nízké -rezonanční kovové konstrukce, nově vyvinuté pasivní výhybky a v neposlední řadě detailní DSP ekvalizace .

Reproduktory lze použít jako součást ozvučení pro nouzové účely v souladu s EN 50849 a plní tak dvojí funkci – s odpovídajícími nákladovými výhodami pro majitele. Ve větších nebo náročnějších aplikacích lze SI SERIES CM-X také kombinovat s dalšími instalačními produkty HK Audio, jako jsou SI SERIES, VORTIS 2 nebo FINEO , a zajistit tak homogenní zvukový přechod do hlavního PA systému. Pro podporu basového rozsahu jsou k dispozici modely subwooferů, jako je SI SERIES S210 V nebo FINEO FO S112 (F).

Přední část reproduktorů je vybavena koaxiálním uspořádáním reproduktorů s coaxial výškovým reproduktorem, krátkým vlnovodem pro basový reproduktor a integrovanými bassreflex kanály. Přepínač výkonu na přední straně pro přepínání mezi Low-Z (8 Ohm) nebo High-Z (100/70 V) a příslušnými odbočkami integrovaného transformátoru lze ovládat bez nářadí i za provozu díky magnetickému připojená přední mřížky. Pouzdro reproduktorů s kvalitní ocelovou zadní deskou je díky speciálnímu tvaru a výztuhám velmi tuhé a nízkorezonanční. V důsledku toho neexistují žádné nevýhody z hlediska zvuku, jako jsou ty, které jsou spojeny s levnými stropními reproduktory v podobě chrastivých zvuků nebo rezonancí. Všechny plasty používané pro SI SERIES CM-X jsou vyráběny se speciálními přísadami zpomalujícími hoření , aby byly standardně splněny příslušné mezinárodní bezpečnostní normy.

CM-4, CM-6 a CM-8 lze instalovat do stropů bez dalšího příslušenství . Vhodné C-kroužky a můstky pro rozložení zátěže jsou k dispozici jako volitelné příslušenství pro instalaci do závěsných stropních systémů s omezenou nosností. Standardně je součástí dodávky bezrámová, velmi plochá přední mřížka v černé a bílé barvě, kterou lze rychle vyměnit díky magnetickému uchycení . Šablona, ​​která je rovněž součástí dodávky, umožňuje instalatérovi rychle a přesně provést příslušné výřezy.

K dispozici jsou sady filtrů pro mnoho různých digitálních signálových DSP procesorů, která usnadňují integraci do komplexních systémů ozvučení. K dispozici jsou také simulační data ve formátu GLL pro EASE (4.4/5) a EASE EVAC (2) .

Všude tam, kde musí být hudba a řeč více než jen v pozadí, nabízí SI SERIES CM-X ideální nástroj.

CM-4

SI SERIES CM-4 je vysoce kvalitní koaxiální stropní reprosoustava se 4″ polypropylenovým basovým/středobasovým měničem a 0,75″ hliníkovým coaxial výškovým reproduktorem. Jeho diskrétní, přizpůsobitelný vzhled s magneticky připevněnou bílou nebo černou přední mřížkou z něj dělá perfektní doplněk k nástrojové sadě SI SERIES.

Speciálně vyvinutá, vícenásobně vyztužená ocelová zadní část zaručuje úplnou svobodu od rezonance. Zepředu ovládaný 100/70 V transformátor s možností bypassu a detailní ekvalizací přes DSP zajišťují nejvyšší možnou kvalitu zvuku.

 • Typ: stropní reprosoustava
 • Výkon: 30W RMS (120W Peak)/ 15W(100V)
 • Impedance: 8 Ohm
 • Citlivost 1W/1m: 85 dB
 • Frekvenční rozsah: 64 Hz - 20 kHz
 • Vyzařovací úhel: 145°

CM-6

SI SERIES CM-6 je vysoce kvalitní koaxiální stropní reprosoustava s 6,5“ polypropylenovým basovým/středobasovým měničem a 1“ hliníkovým coaxial výškovým reproduktorem.

 • Typ: stropní reprosoustava
 • Výkon: 50W RMS (200W Peak)/ 15W(100V)
 • Impedance: 8 Ohm
 • Citlivost 1W/1m: 89 dB
 • Frekvenční rozsah: 62 Hz - 20 kHz
 • Vyzařovací úhel: 140°

CM-8

SI SERIES CM-8 je vysoce kvalitní koaxiální stropní reproduktor s 8“ polypropylenovým basovým/středobasovým měničem a 1“ coaxial výškovým reproduktorem.

 • Typ: stropní reprosoustava
 • Výkon: 70W RMS (280W Peak)/ 30W(100V)
 • Impedance: 8 Ohm
 • Citlivost 1W/1m: 90 dB
 • Frekvenční rozsah: 60 Hz - 20 kHz
 • Vyzařovací úhel: 135°