HK Audio – SI Serie

Nová řada sloupových instalačních reprosoustav s certifikacemi EN54, IP66 a DIN 18032-3.

HK Audio - SI Serie

Vloženo 28. 05. 2020

S novou SI SERIES („System Integrator“) představuje společnost HK Audio skupinu reproduktorů přizpůsobených potřebám dnešního instalačního trhu.
Reprosoustavy byly navrženy ve spolupráci s projektanty a instalačními firmami tak, aby splňovaly aspekty pro praktické nasazení jak s technickými / normativně relevantními vlastnostmi, tak s řadou možností instalací a podrobnými způsoby řešení.

Vysoce výkonné sloupové reproduktory P10i a P10j jsou prvními produkty SI SERIES.

Verze i a j reprosoustav P10 mají různé vertikální vyzařovací úhly, které jsou pro P10i velmi úzký 5 ° a pro P10j širší 15 °.
Směrnost P10j je asymetrická (ve tvaru písmene J) směrem dolů, čehož je dosaženo jednoduše vlastní mechanickou konstrukcí bez použití DSP.

Horizontální úhel otevření je 100° u modelu P10i a 120° pro model P10j.
Díky řadovému uspořádání měničů a úzkému vertikálnímu úhlu otevření jsou P10 i/j zvláště vhodné pro velké místnosti s dlouhými dobami dozvuku nebo pro venkovní aplikace s dlouhým dosahem.
Reproduktory zde nabízí vynikající hodnoty indexu přenosu řeči (STI), současně s vysokou kvalitou přenosu řeči a hudby v kombinaci se subwoofery.

Speciální impregnace přední mřížky a reproduktorových membrán zajišťuje často nutnou odolnost proti povětrnostním vlivům.

Celkově reprosoustavy P10 dosahují třídy ochrany IP 66 podle EN 60529, pro kterou je k dispozici zkušební protokol od TÜV Süd.
Všechny modely P10 jsou navrženy pro použití v systémech evakuačního rozhlasu a jsou certifikovány pro podle EN 54 24: 2008 (venkovní použití typu B).
Očekává se, že certifikace bude dokončena do konce roku 2020.

K dispozici je celá řada montážního příslušenství pro rychlou a bezpečnou instalaci v jakékoliv sportovní hale nebo pro venkovní instalace.

Systémy P10 jsou držitelem osvědčení o shodě s německou normou DIN 18032-3 pro odolnost proti nárazu sportovním míčem.

Navíc jsou všechny reproduktory P10 k dispozici také s vysoce kvalitními, plně zapouzdřenými transformátory 100/70 V.
K dispozici jsou nastavitelné úrovně výkonu (37,5 / 75/150 W) nastavitelné prostřednictvím 4-pólových konektorů.

Díky velmi vysokým dosahovaným hladinám akustického tlaku, jsou P10i / j TR zvláště vhodné pro použití v integrovaných evakuačních poplachových systémech.
K dispozici je více než 30 barev provedení, takže požadavky návrhářů interiérů nebo požadavky na ochranu památek mohou být splněny přímo od výrobce.