HK Audio uvádí na trh novou rodinu aktivních reprosoustav PREMIUM PR:O D2

Společnost HK Audio s potěšením představuje PREMIUM PR:O D2, další krok ve vývoji špičkových reprosoustav řady PREMIUM PR: O v kvalitě Made in Germany.

HK Audio uvádí na trh novou rodinu aktivních reprosoustav PREMIUM PR:O D2

Vloženo 16. 07. 2020

Řada PREMIUM PR:O D2 se skládá z pěti full-range a multifunkčních reprosoustav řízených DSP (PR:O 110 XD2, PR:O 112 FD2, PR:O 112 XD2, PR:O 115 FD2 a PR:O 115 XD2 ), jakož i subwoofery PR:O 210 Sub D2 a PR:O 118 Sub D2. Řada PR:O D2 využívá prvotřídní komponenty a nejmodernější DSP elektroniku s pokročilým filtrováním FIR pro intuitivní a praktický provoz. Dřevěné ozvučnice s nízkou rezonancí pro výkonnou reprodukci basů potom nabízejí maximální zvukový tlak až 132 dB.

V souladu s modulárním principem mohou být reprosoustavy flexibilně kombinovány pro nejrůznější požadavky. Od samostatně stojících v režimu Full-range, 2.1 sestav, pódiové monitory až po Full Stack sestavy. Díky těmto kombinačním možnostem jsou reprosystémy PREMIUM PR:O D2 vhodné pro širokou škálu instalací, kde je vyžadována transparentní reprodukce a vynikající srozumitelnost řeči. Všechny reprosoustavy PR:O D2 (kromě subwooferu PR:O 210 SUB D2) lze použít společně se staršími reprosoustavami PREMIUM PR:O.

Nová série PREMIUM PR:O D2 byla důkladně přepracována. Robustní kovové přední mřížky nejen přispívají k vizuální přitažlivosti, ale poskytují reproduktorům nezbytnou ochranu při převozu. Nové úchyty MultiGrip usnadňují manipulaci s reprosoustavami v jakékoli poloze a také usnadňují možnost upevnění na závěsné konzole HK Audio.

PR:O 110 XD2, PR:O 112 XD2 a PR:O 115 XD2 jsou originální všestranné ozvučovací systémy, které lze použít jako kompaktní širokopásmové reprosoustavy, pódiové monitory s nízkým profilem nebo jako satelity v kombinaci se subwooferem. Jejich vyvážená frekvenční charakteristika zajišťuje nízkou zpětnou vazbu a pomocí ovladače Music / Speech lze systém jednoduše přizpůsobit různým produkcím. S výkonem 1 200 W a výkonným DSP představují nové reprosoustavy řady PREMIUM PR:O D2 výkonné a flexibilní profesionální zvukové nástroje, s bezpečným a pohodlným ovládáním zaručeným díky úchytům HK Audio MultiGrips.

PR:O 112 FD2 a PR:O 115 FD2 jsou aktivní reproduktory se širokospektrálním rozsahem v klasických formátech 12″/1″ a 15”/1” a nabízejí dobře vyvážený zvukový projev, vynikající srozumitelnost řeči a velkorysé množství SPL. Oba modely jsou také ideální jako satelit v kombinaci se subwooferem PR:O 118 SUB D2. Díky rozšířené reprodukci basů (15“ měnič) je možné model PR: O 115 FD2 využít i samostatně bez dalšího subwooferu. Oba modely disponují výkonem 1200 W a výkonný DSP společně s MultiGrips držadly umožňují snadnou manipulaci. Současně lze pro tyto reprosoustavy využít i profesionální naklápěcí rámy HK Audio TB-45N nebo TB-45NQ.

Subwoofery PR:O 118 SUB D2 a PR:O 210 SUB D2 nabízejí špičkový výkon až do nejnižších frekvencí ve formátech wooferu 1x 18”a 2x 10”. Oba modely subwooferů jsou vybaveny stereo předzesilovačem s odpovídajícími výstupy, což umožňuje využití v širokém spektru hudebních produkcí.

Rüdiger Forse, senior produktový manažer HK Audio, uvedl: „PREMIUM PR:O je německý zvukový standard po celá desetiletí, s více než 200 000 prodanými reproduktory - D2 nyní posouvá rodinu na zcela novou úroveň! Díky vylepšenému výkonu, funkcím a vzhledu je pro hudebníky a zvukaře řada D2 dokonalým spolehlivým partnerem na všech produkcích. “

Nové systémy PREMIUM PR:O D2 budou dostupné v průběhu léta 2020.

HK Audio PREMIUM PR:O D2: klíčové vlastnosti:

 • 1200-watt Class D bi-amping
 • Výkonná  DSP elektronika s intuitivním Plug ’n’ Play provozem díky preset přepínači
 • Tone controller pro rychlé nastavení zvukové charakteristiky (hudba/mluvené slovo)
 • FIR crossover se strmostí 48 dB/cot. pro lepší vertikální šíření
 • Zakázkové reproduktory
 • 90° x 55° CD horna pro optimální zvuk a široké pokrytí
 • HK Audio MultiGrips, podstatné vylepšení manipulace v každé pozici
 • Nové možnosti zavěšení pro PR:O 112 FD2, 115 FD2 a 115 XD2 díky rámům TB-45N/TB-45NQ
 • Solidní kovová přední mřížka s akustickou pěnou na zadní straně
 • Nízkorezonanční dřevěná ozvučnice pro silnou reprodukci basů a maximální akustický tlak až 132 dB
 • 5 let záruka (po registraci)
 • Made in Germany (mimo PR:O 118 SUB D2)