HOME CINEMA PRAHA 2010

Šestý ročník výstavy Home Cinema Praha 2010 je za námi. Celá výstava se vměstnala do třiceti expozic, na kterých bylo celkem k vidění na 130 značek, které zde prezentovaly přes 500 exponátů. A bylo na co koukat. Co nabídla expozice MusicData?

HOME CINEMA PRAHA 2010

Vloženo 22. 10. 2010

Ultrasone Edition 8 Limited - nejluxusnější ručně vyráběná sluchátka. Postavena na základě designu původní edice sluchátek Edition 8, ale tato nová speciální edice sluchátek je limitovaná na 888 kusů celosvětově.

HICON Hifi & Home serie - perfektní řešení pro propojení Vašich kvalitních zařízení jako jsou Hifi komponenty, Multimedia a TV zařízení stejně tak jako počítačové a síťové prvky.

SPL Phonitor - ve spojení s kvalitními sluchátky představuje vynikající náhradu za poslechové monitory umožňující dlouhý poslech bez únavy uší.

SPL Auditor - nový sluchátkový zesilovač pracující se 120V technologií. Puristická výbava, referenční kvalita. Pro Hi-Fi, High-End a nahrávací studia.

SPL 2Control - zaplňujíe prostor mezi produkty Volume 2 a MTC monitor & talkback controllerem. Nabízí dva stereo vstupy a dva nezávislé stereo výstupy pro reprosoustavy vybavené symetrickými XLR konektory.

Děkujeme všem návštěvníkům...