Hudební ráj generálním partnerem turné Petra Bende

V letošním roce navštíví Petr Bende & band v rámci vánočního turné třináct českých a moravských měst. Generálním partnerem turné je Hudební ráj.

Hudební ráj generálním partnerem turné Petra Bende

Vloženo 23. 11. 2010

Tradice vánočních koncertů Petra Bende sahá do doby před třinácti lety, kdy v roce 1997 zahrál svůj první vánoční koncert ve Zbraslavi u Brna, sousedící s jeho rodným Újezdem u Rosic. Tehdy byl Petr Bende, coby dvacetiletý muzikant, známý pouze v nejbližším okolí. Přesto však dokázal nadchnout desítky přítomných posluchačů a zrodila se tradice.

Od té doby se zde vánoční koncert koná každoročně. V průběhu let se koncerty rozšířily i do dalších měst a v roce 2006 proběhlo první regulérní turné po České republice. V posledních letech se na české hudební scéně staly vánoční koncerty Petra Bende ojedinělou událostí.

Ani letos nebude chybět Cimbálová muzika Grajcar, pěvecké sbory a další hosté jako Lešek Semelka, Ivan Hlas, Wabi Daněk, Markéta Konvičková a další. Dnes již tradiční vánoční koncerty Petra Bende & band a jeho hostů mají neopakovatelnou atmosféru, nadšené posluchače a jejich rostoucí oblíbenost dokazují vyprodané divadelní sály.

Kompletní seznam koncertů naleznete zde.