Hughes & Kettner AmpMan

AmpMan Classic a AmpMan Modern - nová řada kompaktních pedálových zesilovačů od německého výrobce kytarových aparatur Hughes & Kettner.

Hughes & Kettner AmpMan

Vloženo 10. 02. 2021

Německý výrobce kytarových aparatur Hughes & Kettner, ověnčených mnoha prestižními cenami (např. Premier Guitar "Premier Gear",  Guitar World "Gold Award", MIPA award), přichází s novou řadou kompaktních pedálových zesilovačů, AmpMan Classic a AmpMan Modern. Nové dva modely vychází z oceňované, zcela analogové technologie Spirit Tone Generator a jsou hrdými dědici legendárního odkazu preampu TubeMan.

Pro uspokojení požadavků ambiciózních hráčů nabízí každý model jiné tónové spektrum.

Dvoukanálový AmpMan Classic pokrývá vše od vintage clean zvuku až po klasický rockový tón s pevným charakterem a výrazem. Kanály AmpMan Modern procházejí širokým tónovým rozsahem od krystalicky čistého až po nabroušený high-gain zvuk s vysokým gainem pro ty nejlepší metalové rify.

Koncepce zesilovačů AmpMan je navržená pro umístění přímo na kytarový pedalboard. Vejde se tak do každého gigbagu a nabízí mnoho prémiových funkcí společně s výkonným 50 wattovým koncovým zesilovačem v pozoruhodně malé a kompaktní konstrukci. Modely AmpMan představují plnohodnotné kytarové zesilovače, navržené speciálně pro kompatibilitu s kytarovými efekt pedály a hrají skvěle se všemi druhy efektových zařízení. Citlivý vstupní stupeň podobný klasickému elektronkovému zesilovači umožňuje vyniknout i vintage starším stomp-boxům. Moderní přepínatelná efektová smyčka poskytuje profesionální rozhraní pro reverb a delay efektové jednotky.

Součástí vybavení zesilovačů AmpMan je také nejnovější verze renomovaného Cabinet emulátoru Hughes & Kettner RED BOX AE +, která eliminuje potíže spojené se snímáním mikrofonem a řeší požadavky na silent recording. Tím se vám produkce změní ve skvělý zvukový zážitek. Díky osmi ultra-realistickým modelům reproboxů s nulovou latencí, které si můžete vybrat (případně si zvolit vnější IR filtry), si tak každý hráč rychle a jednoduše najde své oblíbené nastavení.

"Díky unikátním schopnostem vytvořit „hotový“ zvuk do PA i pro recording společně s dostatečným výkonem a komplexní sadou profesionálních funkcí umístěných ve skvělém „friendly“ provedení, jsou dva nové pedálové zesilovače AmpMan perfektním řešením na pódiu i ve studiu.

"Jestli řešíte pedalboard, je AmpMan jasnou volbou! “ říká Rüdiger Forse, hlavní produktový manažer ve společnosti Hughes & Kettner.

Rodina Spirit AmpMan bude na trhu v průběhu února 2021.

Koupit Hughes & Kettner AmpMan Classic na eshopu imusicdata.czKoupit Hughes & Kettner AmpMan Modern na eshopu imusicdata.cz