Hughes & Kettner StompMan

Plnohodnotný zesilovač na konec každého pedalboardu.

Hughes & Kettner StompMan

Vloženo 17. 03. 2022

Německý Hughes & Kettner představil novinku ze své řady pedálových zesilovačů – StompMan.

Zmenšená verze zesilovače AmpMan se může pochlubit plně analogovou technologií Spirit Tone Generator i funkcí Sagging, kterou můžete libovolně nastavit přirozenou saturaci výkonového stupně  zesilovače.  Je vybaven plně analogovým obvodem, který má autentický tón a přímý, dynamický pocit ze hry podobný velkým konvenčním lampovým zesilovačům.

Vynikajícím parametrem  je až 50 wattů výkonu -  v závislosti na impedanci připojeného reproduktoru. Kromě klasických ovládacích prvků jako jsou Gain, Tone, Presence, Resonance, Master jsou k dispozici  dva nožní přepínače: Solo pro sepnutí zvýšené hlasitosti, která lze nastavit až do +6dB a druhý přepínač Bypass/FX Loop Bypass vyřadí integrovaný předzesilovač ze signálového řetězce a Stompman tak lze velice efektivně použít jako koncový zesilovač např. ke Kemperu Stage nebo digitálním multiefektům nebo procesorům.

Je vybaven také efektovou smyčkou , která umožní zapojit pedály typu reverb a delay... Ovladačem Trim pot, najdeme „sonic sweet spot“  i bez preampu - právě pro připojení dalšího zařízení v režimu bypass.

S designem kompaktního podlahového efektu a širokou řadou možností připojení je nový StompMan profesionálním centrem pedalboardů i těch nejnáročnějších hráčů.

Další produkty Hughes & KettnerKoupit StompMan