ICMP ‚Audient Studios‘ – cesta k hitům společně s učiteli a studenty

V novém kampusu ICMP Queens Park sídlí studio Audient Mix Master s konzolí ASP8024HE navržené společností Veale které získalo „skvělé komentáře a recenze od studentů i zaměstnanců“

ICMP

Vloženo 26. 10. 2022

Nejnovější kampus Institute of Contemporary Music Performance (ICMP) v Queens Parku se oficiálně otevírá 28. října a sídlí v něm studio Mix Master soustředěné kolem konzole Audient ASP8024-HE. Podle Ace, vedoucího oddělení průmyslových partnerství a rozvoje podnikání ICMP: „Konzole se neustále používá pro lekce i pro studentské projekty a od zaměstnanců i studentů obdržela jen skvělé komentář e a recenze.“

Studio navržené společností Veale Associates bylo součástí první fáze vývojového projektu ICMP v hodnotě 2,5 milionu liber, který také zahrnuje špičkové nahrávací studio, nejmodernější postprodukční zařízení (včetně foley room) a také Audient mixážní a masteringové studio.
Vedle velkoformátového mixážního pultu od Audient je zde rack nabitý hardwarem od SSL, Empirical Audio, Aphex a Lexicon a také výběr reproduktorů od PMC, Yamaha & Avantone. „Míchání a mastering je bezkonkurenční s kvalitou vybavení a nastavením místnosti. Monitory jsou také vynikající a zážitek z poslechu je neuvěřitelný.

Otevřeno pro všechny studenty – nejen pro ty, kteří studují hudební produkci – Ace učí skladatele, jak digitálně masterovat v místnosti Audient Mix Master s cílem získat větší kontrolu nad svými vlastními projekty. „Většina našich studentů je talentovaných v oblasti tvorby a produkce – včetně těch obchodních – takže je všichni využívají pro různé aspekty svých projektů a přitom vzájemně spolupracují.

„Důkazem oblíbenosti Audient konzole je plná obsazenost od 9:00 do 23:00 ve všední dny a od 10:00 do 22:00 o víkendu. Dalším krokem bude instalace prostorového zvuku, což nyní plánujeme,“ říká Ace.

Audient Mix Master Studio se „neustále používá pro lekce i pro studentské projekty“

Ve stejnou dobu, kdy se otevřely dveře studentům v Queens Parku, byl původní kampus Kilburn také esteticky osvěžen. Vchody a chodby kolem Audient Studios 1 a 2 nyní obsahují aktualizované značení a tématické obrázky. "Řekl jsem si, že by bylo hezké získat nějaké obrázky našich studentů, kteří používají a užívají si zařízení Audient mimo ateliéry, abychom všem připomněli, že tam byli a aby si to všichni užili!" říká Ace.

Audient je hlavní součástí kampusu už léta a spolupracuje na mnoha projektech od mistrovských kurzů po sponzoring,“ vysvětluje. "Vybavení studia plně vyhovuje rozmanité škále studentů a lektorů a jeho exkluzivní a profesionální vybavení jim pomáhá cítit se v tomto prostředí naprosto přirozeně a příjemně."
Druhá fáze rozsáhlého projektu přestavby ICMP zahrnujícího koncertní místo, studentskou kavárnu, další technologická apartmá, učebny a další je již spuštěna. Třetí a závěrečná fáze začíná příští rok, takže se studenti – a zaměstnanci ICMP – mají na co těšit.

Audient jsou hrdí, že jsou součástí ICMP studií.