Innovason na Rock Werchter 2006

Padli jsme na zadek! – to byla klíčová slova Olivera Gerard (známého také pod skratkou GG), který už po dlouho dobu pracuje jako FoH inženýr pro skupinu Hooverphonics (belgická trip hopová skupina), která je v současné době na letním Evropském turné. 

Innovason na Rock Werchter 2006

Vloženo 04. 03. 2010

GG, na jednom z nejvýznamějších rockových festivalů v Belgii „Rock Werchter“, hovořil hlavně o chvále na svůj „malý modrý přístroj“. Hlavní festivalový PA systém byl poskytnutý Belgickou firmou EML (specializující se na pronájem a produkci), přesto však většina kapel, včetně Hooverphonics, použila jejich vlastní pulty.

Pult, který použila skupina Hooverphonics, byl INNOVASON Sy48 (od belgické rental společnosti Artotech in Wavre).

GG řekl: Hráli jsme mezi Benem Harprem (který je velkým fandou INNOVASONU a má samozřejmě svůj věrný modul INNOVASON Grand Live) a skupinou Depeche Mode, kteří byli na tour s jiným digitálním pultem. A nevěřili byste! Po našem odehraném setu za mnou přišli všichni z EML a chtěli vědět, jakýpak pult jsem použil, že to znělo tak skvěle. Zvláště Depeche Mode byli našim pultem okouzleni, neboť oni sami měli se svým současným pultem nějaké problémy.

Chtěl bych, aby jste věděli, že všichni se shodli na tom, že nejlepší zvuk pocházel z mého „malého modrého pultu!