Innovason představil nový SR-16 mini stagebox

SR-16 je zbrusu nový dálkově ovládaný -16-in/16-out EtherSound stagebox od Innovasonu. Na základě osvědčené technologie u zařízení Digigram AQONDA, SR-16 nabízí velmi vysokou kvalitu zvuku s mikrofonními předzesilovači na nejvyšší úrovni v kompaktním a cenově přístupném 2U formátu.

Innovason představil nový SR-16 mini stagebox

Vloženo 03. 12. 2010

SR-16 je schopen transformovat až šestnáct analogových audio kanálů do potřebného počtu EtherSound kanálů a přivést je do EtherSound sítě (libovolné topologie). Všechny komponenty jsou velmi kvalitní a zajišťují, aby kvalita zvuku zůstala po celou dobu nezkomprimovaná.

Kompatibilní se všemi existujícími EtherSound set-upy, včetně ES-100 a ES-Giga. SR-16 je samozřejmě plně ovladatelný pomocí Eclipse - přiřazení kanálu se provádí na Nova 2.0 rozhraní, dále umožňuje přímý přístup ke gainu předzesilovače a aktivaci fantomového napájení 48V přímo z kontrolního panelu Eclipse. Konfigurace zařízení je kompletně uložena ve stránkách (cue) NOVA bez jakéhokoliv omezení, co se týče počtu zařízení, která mohou být ovládána. SR-16 může být alternativně ovládán pomocí jakéhokoliv z dostupných EtherSound softwarů. Ze stejného důvodu je Eclipse schopen detekovat a ovládat Digigram AQONDA stejně tak, jako by se jednalo o SR-16.

"SR-16 je ideální pro set-upy s distribuovanými vstupy a výstupy jako jsou divadla, kostely, přenosové vozy atd., vedle analogových vstupů a výstupů obsahuje také 8+8 univerzálních GPI/O", poznamenal Marcel Babazadeh, ředitel mezinárodního obchodu společnosti Innovason. "Je to dokonalý doplněk pro naši stávající řadu stage racků a jedná se o opravdu ekonomický (cenově přístupný) způsob, jak zvýšit počet kanálů a ovládání. Mimoto, obsluha nemohla být snazší - vše, co musíte udělat, je připojit SR-16 k jakékoliv EtherSound síti, detekovat ji pomocí Eclipse nebo softwaru ES, přiřadit kanály a míchat "!

Více podrobností zde...