Innovason představuje univerzální výstupní modul s processingem přímo na kartě.

Společnost Innovason, výrobce digitálních pultů, je potěšena, že vám může představit nový univerzální výstupní modul UM-8PO. Karta UM-8PO vůbec poprvé v digitálním pultu kombinuje analogové a digitální procesorované výstupy ve stejném modulu.

Innovason představuje univerzální výstupní modul s processingem přímo na kartě.

Vloženo 04. 03. 2010

Modul UM-8PO je vybaven 8 XLR výstupy, které jsou konfigurovatelné (v párech) jako analogový nebo AES výstup ale i jako ADAT díky Tos-Link konektoru umožňujícímu 8 kanálů ADAT přes optické vlákno. Navíc každý výstup má výhodu výkonného a komplexního procesingu, který je snadno aktualizovatelný skrz firmware update. UM-8PO nahrazuje všechny doposud existující INNOVASON výstupní moduly a bude dodáván jako standard ke všem INNOVASON pultům.

Tento modul má spoustu výhod, že ani nevím odkud mám začít, poznamenal produktový specialista INNOVASONU, Hervé De Caro. Především už se nemusíte obávat, jestli máte správný výstup pro správnou příležitost nebo že se vyskytnete v komplikované situaci, kdy se náhle někdo objeví s externím zařízením a vy jej nemůžete napojit – nyní stačí nakonfigurovat vaše výstupy tak jak potřebujete. Dále je důležité poznamenat, že váš processing je součástí výstupu, nejde tedy o samostatný interní modul, který by limitoval vaši kapacitu v processingu. Jinými slovy, jestliže máte tři UM-8PO, tedy 24 výstupů, pak máte k dispozici 24x 31-pásmový grafický ekvalizer! Žadný jiný výrobce digitálních pultů nic podobného v současné době nenabízí. Dále máte parametrické ekvalizéry, pásmové kompresory/limitery, delay, deesser, gate/expander atd. vše je součástí výstupu. To vytváří vyznamný rozdíl v kapacitě pultu a samozřejmě redukuje potřeby externího processingu se značnou výhodou.

Innovason nemarnil čas a vytvořil pro své zákazníky cenově výhodný set, obsahující tuto novinku. Sy48 Pro FX set obsahuje Sy48 poskytující 48 mic vstupů a 24 výstupů prostřednictvím tří nových UM-8PO karet a vzdálený Stage Box doplněný o FM-8VB efektový modul. Stejný set existuje také pro Sy80.

Krása těchto setů spočívá v tom, že obsahují absolutně vše, co potřebujete, aby vám živá show běžela pod prsty bez nutnosti časově náročné konfigurace vedlejších racků a ztráty drahocenného prostoru na vaší mixovací pozici, poznamenal Xavier Pion, obchodní a marketingový ředitel INNOVASONU. Tyto sety jsou opravdu plně vybavené a soběstačné a nabízí skvělou cenu a tím i rychlou návratnost investice.