InnovaSON v Rusku

Broadcast Solution, jedna z největších německých firem na trhu v oblasti ×broadcast×, která se zabývá systémem integrace, zejména pak v oblasti přenosného vysílání, poskytla moskevskému radiu a TV stanici KULTURA plně vybavený OB van i s pultem INNOVASON Sy48.

InnovaSON v Rusku

Vloženo 04. 03. 2010

KULTURA nabízí klasickou muziku a umělecký program na několika rozhlasových-frekvencích a rovněž i na národních TV kanálech. Wladislaw Grabovski ze společnosti Broadcast Solution sdělil, že existuje několik faktorů, které dokazují, že Sy48 byla velice atraktivní volba.

KULTURA chtěla malý pult, který by se vlezl do vanu, který by byl vhodný pro každodenní použití, a který by nabízel jak vysokou kvalitu zvuku, tak i flexibilitu při nahrávání jednoduché stereo nahrávky. Pult Sy48 zvládl všechno s lehkostí (hravě). Dalším bonusovým bodem pro INNOVASON je ×Stagebox×, který nás nikdy nezklame a faktem je, že všechny INNOVASON pulty nabízejí EtherSound jako standard, což umožňuje bezproblémové napojení na audio digitální síť. Toto napojení na digitální síť má mnoho výhod, jedna z hlavních je, že ušetříme spoustu místa ( můžeme jej používat v malé dodávce).

Grabovski zdůraznil, že Sy48 reprezentuje výbornou věc za rozumnou cenu, a že nezná žádného jiného výrobce, který by mohl nabídnout něco tak kvalitního v konkurenční ceně. Dále víme, že můžeme počítat s jejich servisem a technickou podporou kdekoliv a kdykoliv budeme potřebovat.