JBLED A7 v populární TV show stanice ZDF

Německá veřejnoprávní televizní stanice ZDF zahájila v únoru 2010 novou řadu oblíbeného pořadu “Wetten, dass…?“ (Vsadíš se,…?) s 80ti kusy otočných hlav JBLED A7 od JB-lighting. 

JBLED A7 v populární TV show stanice ZDF

Vloženo 19. 01. 2011

ZDF se již v létě 2010 rozhodla investovat do nových hlav JBLED A7. Pan Lieg, odpovědný za nákup techniky v té době řekl: „Hledáme univerzální LED otočné hlavy jako náhradu za výbojková wash světla.“ V říjnové show už si ZDF posvítila na hosty v “sázecí“ aréně z nových JBLED A7.

Hlavní osvětlovač “Wetten dass,…?“ Manfred Voss, který použil na scéně dalších 60 ks JBLED A7 komentuje své rozhodnutí takto: „Pro “Wetten dass,…?“ show v Mnichově a zejména speciální stage pro účinkující Katy Perry jsem zvolil další JBLED A7, a to díky dvěma klíčovým vlastnostem:

Atraktivní design a snadná manipulace - otočné hlavy byly umístěny v záběru kamer kolem kruhové stage s Katy Perry. Široký rozsah zoomu a precizně definovaný svazek světla.

Další cennou funkcí JBLED A7 je integrovaný bezdrátový DMX přijímač. Individuální nastavení otočných hlav v různých částech show “Wetten dass,…?“ je díky bezdrátové komunikaci otázkou chvilky.“

Katy Perry v show "Wetten, dass...?" a JBLED A7 v akci: