Kabely přesně na míru a bez pájení – Diago Patchfactory

Diago, výrobce luxusních pedalboardů, představil  unikátní set pro přesnou výrobu propojovacích kabelů bez pájení, odborných znalostí a jakýchkoliv dalších pomůcek. Každý si tak může přesně na míru vyrobit propojovací kabely (tzv. patch kabely).

Kabely přesně na míru a bez pájení - Diago Patchfactory

Vloženo 04. 06. 2013

Diago, výrobce luxusních pedalboardů, představil unikátní set pro přesnou výrobu propojovacích kabelů bez pájení, odborných znalostí a jakýchkoliv dalších pomůcek. Každý si tak může přesně na míru vyrobit propojovací kabely (tzv. patch kabely). Výhody? Ušetříte místo v pedalboardu, eliminujete zbytečné vzdálenosti krabičkami a tedy i negativní ovlivnění signálové cesty. Pedal board vypadá profesionálně a navíc, můžete kdykoliv propojky rozdělat a jacky použít na výrobu jiného kabelu a po čase se znovu vrátit k původní verzi.

Výhody Diago Patchfactory?

Diago oproti ostatním výrobcům, kteří používají hrubé závity, používá metrické závity, které umožňují lepší dotažení kabelu v jackuK utažení se používá mince. Nepotřebujete další nástroje a kabel sestavíte kdekoliv.Nepoužívají se přídavné šrouby nebo volné díly. Vše je kvalitní a jednoduché.Unikátní spojení středového vodiče a stínění. Při dodržení jednoduchého postupu funguje skvěle a spolehlivě.Sada obsahuje vše, co potřebujete k výrobě 10 kabelů. Součástí je i nožík na zkrácení kabelu

A zvuk? Kabel je vyvinut v Anglii přímo v Diago. Je velmi kvalitní (100pF/m) a díky tomu se neztrácí přirozená brilance zvuku nástroje.

Díky poniklovaným konektorům se snižuje riziko koroze. Proč? Protože v případě, že se stýkají 2 kovy, které nejsou stejné v kontaktu, zvyšuje se riziko galvanické koroze. A a uvědomte si, že ve Vašich krabičkách nejsou zřejmě zlacené jackové samice.

Nízký profil jacků nejen šetří místo v pedalboardu, ale i zvyšuje stabilitu krabiček.

Podívejte se níže na jednoduché instruktážní video, jak si propojovací patch kabel vyrobit.

Produkt zakoupíte v našem e-shopu imusicdata.cz