Komunikační systém Williams AV pro Macquarie University Hospital v Sydney, Austrálie

Nový komunikační systém je využíván nejenom při samotných operacích, ale poskytuje i vynikající nástroj pro komunikaci mezi doktory a studenty.

Komunikační systém Williams AV pro Macquarie University Hospital v Sydney, Austrálie

Vloženo 16. 05. 2020

Macquarie University Hospital (MUH) se sídlem v australském Sydney je 183-lůžkové, nejmodernější zařízení nabízející komplexní škálu služeb a specializovaných oblastí s napojením na Macquarie University Clinic a Australian School of Advanced Medicine. Byla otevřena v roce 2010 a rychle se stala renomovanou akademickou nemocnicí, kde se lékaři zavázali ke kultuře neustálého zlepšování péče o pacienty prostřednictvím výuky a výzkumu.

Celkem 16 operačních sálů bylo uznáno jako jedny z nejlepších na světě a nabízí výjimečnou péči o pacienty. Klinické vzdělání a přístup k nejmodernějším lékařským tak využívá nejmodernější komunikační technologie dostupné na současném trhu. Tato řada špičkových technologií nyní zahrnuje i komunikační systém Digi-Wave. Digi-Wave je simultánní obousměrná digitální komunikační technologie. Pro nemocniční personál a studenty medicíny je instalace a používání rychlá a jednoduchá. Jediným stisknutím tlačítka mohou uživatelé přistupovat k obousměrné komunikaci pro snadnější a cílenější účast vedení skupiny i jednotlivých členů skupiny.

V chirurgickém komplexu MUH se komunikační systém Digi-Wave používá k usnadnění komunikace mezi učitelem chirurgem a studenty medicíny. Při předvedení chirurgických zákroků může chirurg mluvit bezdrátově pomocí transceiveru Digi-Wave k posluchačům-studentům, kteří jsou vybavení mobilními transceivery. Během otázek a odpovědí může každý student komunikovat s chirurgem pomocí vlastního transcieveru rychlým stisknutím tlačítka. Jeho otázku potom slyší všichni. Když chirurg odpoví, jeho odpověď slyší také všichni. Chirurg tak během lékařského zákroku nepotřebuje pro komunikaci zásah rukou. Není zde žádné další vybavení pro manipulaci, žádná nutnost stisku tlačítka ani potřeba něco nastavovat. Všichni účastníci slyší všechno v perfektní kvalitě a užívají si jednoduchosti a efektivity komunikačního systému Digi-Wave.

Příklady využití systému Digi-Wave